#LakersMK
Поени од реакции
250

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • М
  Како на секој 2 Август .. среќно, весело :) Среќен нека ни е празникот!
  :nesum:Немам од исти извор земав и јас
  снајди се накако ти најдобро знаеш!
  ако испадне нешо дај да чуеме
  ај ако сакаш, ако смееш дај прати ја таа преработката од саф баш ме интересира
  имаш на радиомк јаки песнички од јаков дренковски исто мој фаворит од лични причини е Kemal Monteno - Koj Da Ti Kazhe Ivana во макфест бест оф
  и шлагерите од Trajce Manev - Osamen или пак Miki Jovanovski Dzhafer - Sonce za tri sveta, исто и оваа Dragan Karanfilovski Bojs - Opasno sum vljuben vo tebe
  што знам неможам да оддвојам сите се закон...респекат шо бараш вакво музиче ако ти треба некоја специјално пиши ми ако има ќе споделиме
  поз
  ќе идеш на www.radiomk.com на download секција и македонски ке одбереш...пиши на search макфест и ќе добиеш едно бест оф макфест...имаш таму мн јаки хитчиња
  неможам да ти дадам линк бидејки ја отвара првата страна од радиомк

  или за шлагери пробај дали работат торентиве
  http://www.btmon.com/Audio/Unsorted/MAKEDONSKI_SLAGERI.torrent.html
  а овој 100% работи...сеа ги сиња кај мене повели
  http://isohunt.com/torrent_details/48164624/t.i.?tab=summary
  Да од Скопје е,има студио негде у центар ама не знам точно каде.
  Ќе му се јавиш и ќе ти објасни.
  Мене Игор ми зема 2000 денари за мојата,а јас имам три мали ѕвездички на прстот на раката,што е многу-многу е.
  А и бојата брзо обледе така да..го препорачувам Симон
  да не ти реплицирам на темата,еве тука.
  Тој во буњаковец е прилично скап,знам од искуство,јас се тетовирав кај него па касно дознав дека имало подобри и поевтини.
  Ако имаш во план да ставаш трајна тетоважа,пиши ми,ќе ти го дадам бројот на типот,симон се вика и оди кај него догвори се за цена.
  Прашај после и кај тој у буњаковец па спореди си...
  :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom