Recent Content by korun

 1. korun

  Продавам, купувам, менувам...

  Продавам монитор BenQ RL2460HT (http://gaming.benq.com/gaming-monitor/rl2460ht) купен од Анхоч пред нецели 6 месеци.
 2. korun

  Програма за неработни денови за 2012 година

  Не ми е јасно шо се буните
 3. korun

  A1 Net кабелски Интернет - генерална дискусија

  Прекрасен е интернетов во последно време
 4. korun

  Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

  Квалитетни футроли за телефони кј можам да најдам?
 5. korun

  Боди билдинг и теретани - прашања, одговори, заблуди, совети...

  Некој да ми предложит теретани во близина на Католичка црква, Фит ми е ептен блиску ама 2000 денари е премногу за то шо го нудет така да други опции?
 6. korun

  Факултет за Електротехника и информациски технологии

  :pos:Тие го имет Аристотел. Сепак ме чудит пошо та настапи демек само од тетратка ќе барала теорија, истото го кажвит секојпат или мојт да е психички препородена после боловање :)
 7. korun

  Факултет за Електротехника и информациски технологии

  Искуства со Санева по Линеарни трансформации плс;)
 8. korun

  Android корисници (проблеми, прашања, совети)

  Имат разлика меѓу flash i flash lite. Флеш е ако мојш да гледаш видео вметнато во странава која ти е отворена (пример youtube desktop или која било страна со вметнаво видео во нејзе) без да го отвараш во посебен јутуб плеер, сигурни сте дека имат флеш?
 9. korun

  Добра ГПС навигација за Андроид

  Locus e доста добра опција и е бесплатна
 10. korun

  ROOT andriod

  http://www.xda-developers.com/ и http://www.villainrom.co.uk/forum/forum.php Најди си го телефонот и побарај низ форумиве. Не е сложено
 11. korun

  Скролање со тачпадот на Windows лаптоп :)

  И скрол и зумирање и одзумирање со мултитач....
 12. korun

  Piaggio Vespa

  Колку сме сопственици на веспи на форумов? Во глобала сите знајме да побараме на гугл и википедија не би копирал линкој овде и не би пишел реферати... Ако имат заинтересирани би било супер да размениме слики, искуства и слично...
 13. korun

  Хамбургерот од „Седмица“ си иба мамата

  Како мојш да речиш дека Мекдоналдс е асална плескавицана, највештачка е од сите. Помфритот е стандард, модерен и не е од вистински компири, ама е вкусен и сеа скоро сегде таков да давет...
 14. korun

  Каде може да најдам? (Општи прашања)

  Наочари за сонце од 1000 до 3000 денари... фала однапред.
 15. korun

  Боби Мојсоски

  Тапа фраер е пријателов, толку од мене...
На врв Bottom