khz777

Локација
Argentina, Buenos Aires
Пол
Машко
Занимање
Spiritual warrior

Потпис

ввввввввввввввввввввм ввввввввв вввввввввввввм' вввввввввв
:zver:

da da ovie trojca i par prodavaci na ckarten roleks i rejban cvikeri po plostadi, toj crnecot gol sto ni dade, nepismen choban do vcera lovel antilopi, zemal zut dobiva zasto barase var, od sto e glup mesto kocka krug mu crtase na sudijata. e toj gol ni dade.
:pos::pos:

Заследени членови

... и 20 други.

Трофеи

 1. 25

  Староседелец

  Честитки! Три години Кајганџија. Добивате 25 поени.
 2. 15

  Годишнина

  На нашиот форум сте регистрирани точно 1 година. Како награда за верноста добивате 15 поени.
 3. 20

  Машина

  1000 пораки? Импресивно!
 4. 25

  Сунѓер

  Вие сте вистински сунѓер за допаднати мислења. На вашата сметка успеавте да запишете дури 750 допаѓања. Форумџиите тука едноставно ве обожаваат. Како награда за квалитетната содржина, добивате 25 поени.
 5. 15

  Куќата части

  Вие сте вистински ловец на трофеи. Собравте повеќе од 60 поени и заработено 20 допаднувања. Поради тоа, добивате 15 наградни поени од "куќата".
 6. 20

  Идол

  Вашата содржина им се допадна на повеќе од 500 членови. Вие станувате вистински идол на нашиот форум.
 7. 20

  Форум легенда!

  Вашата содржина привлече 200 допаднувања, продолжете така.
 8. 10

  Им се допаѓам!

  Вашите мислења им се допаднале 50 пати на останатите членови!
 9. 10

  Несопирлив!

  Напишавте повеќе од 100 пораки. Се надеваме дека за ова ви беше потребен повеќе од 1 ден!
 10. 7

  Среќна седмица!

  Трофеј кој се освојува после 7 дена членство, 7 напишани пораки и 7 допаднати мислења.
 11. 5

  Зависник

  30 напишани мислења. Сигурно ви се допаѓа тука!
 12. 2

  На некој му се допаѓате

  На некого му се допаѓа едно од вашите мислења. Продолжете така!
 13. 1

  Прва порака

  Напишете едно мислење на форумот за да го освоите овој трофеј.
На врв Bottom