jovce.
Поени од реакции
183

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • u pm veke sive igri napraja orginal da baraat ,mame da mu ebam,a blur i taa barat orginal.

  BTW ako ja imas Most wanted ili nekoja druga so koli daj da se potrkame malce,dosadno mi stana vrti vrti nikako da igras :D.
  хах, глеј за сплит мултиплеер мора оригиналка да иаме колку што знам, така да елементот да се натпреваруваме отпаѓа :) колку и да е добра играта има 1 мана, првиот секогаш е лесно стигнат од другите зад него бидејќи другите имаат поголема брзина, и доколку 2от си има пун чарџ за некое уништување, 1от нема шанси да победи :) така да најдобро е да бидеш 2ри цела трка и на крај да победиш :D
  абе жал ми е да ја бришам стасав до последната мисија.
  можеш ли некако да ми пратиш save file некаде до 80%?
  Хехе ја свртив и на крај излегов од временската машина и се тепав со војниците на тој докторот од првиот дел и одкако ги попедив заврше.Мн јака игра немат шо :D.  Последно предупредување. Следен престап - бан од тема. Зс бе бан?
  ae oдговори на темата помош за игри! или адни ме на МСН facecreatorxd@hotmail.com - и избирши ја поракава послеМ :)
  Е да бе иди ти од овде симни го,до 90 % и се укочува компјутеров.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom