jovce.

компјутери(BoroHardware),музика,дружење,мобилни,технологија итн,итн.
Пол
Машко

Потпис

MB: GA-990XA-UD3,CPU:AMD Phenom II x4 955 BE @ 4.20GHz,RAM:8GB 4x2GB DDR3 1333MHz PATRIOT,HDD:250GB (ExcelStore),GPU:Sapphire HD 3870 512mb GDDR4, PSU:Cooler Master 700W RP

[url=http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2111371][/URL]

Заследени членови

... и 23 други.

Трофеи

 1. 25

  Староседелец

  Честитки! Три години Кајганџија. Добивате 25 поени.
 2. 7

  Среќна седмица!

  Трофеј кој се освојува после 7 дена членство, 7 напишани пораки и 7 допаднати мислења.
 3. 15

  Куќата части

  Вие сте вистински ловец на трофеи. Собравте повеќе од 60 поени и заработено 20 допаднувања. Поради тоа, добивате 15 наградни поени од "куќата".
 4. 10

  Им се допаѓам!

  Вашите мислења им се допаднале 50 пати на останатите членови!
 5. 2

  На некој му се допаѓате

  На некого му се допаѓа едно од вашите мислења. Продолжете така!
 6. 15

  Годишнина

  На нашиот форум сте регистрирани точно 1 година. Како награда за верноста добивате 15 поени.
 7. 20

  Машина

  1000 пораки? Импресивно!
 8. 10

  Несопирлив!

  Напишавте повеќе од 100 пораки. Се надеваме дека за ова ви беше потребен повеќе од 1 ден!
 9. 5

  Зависник

  30 напишани мислења. Сигурно ви се допаѓа тука!
 10. 1

  Прва порака

  Напишете едно мислење на форумот за да го освоите овој трофеј.
На врв Bottom