Jane
Поени од реакции
114

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Druze ti na koj fAKS. СИ? Почнавте со предавање со програмирање како е таму шо учите ?
  друже шо смер си на електро...
  и ја сум у тој пекол, сеа сменив смер на Инфо, иначе порано Ики слушав?
  Пријателе, да те опитам едно прашање. Замена W810i за K810i, одприлика колку доплата би требало да се даде, реално гледано ако и двата телефони се исправни?
  Јане овде Јован од гсммкд.com иам проблем, не ми го отвара gsmmkd.com ни forum.gsmmkd.com! пробав на лап топот ни на деск компјутерот нејќе, рестартирав модеми рутери се, пак нејќе. исто и sleappy неможе да го отвори форумот. кажувај ми што да праам, дали е нешто до кај мене или нешто е до страната. јас сум на он нет а слипи е на кабелски. поздрав и помагај
  P
  Да, најдобро е да почекаш дур не се официјализира. А верувам дотогаш и ќе ти покачат и тебе.
  P
  Епа што да искоментирам што имаш ~5000? Нормално е, толку треба да имаш чим си ограничен на 6 :)
  P
  А на колку си ограничен со конекцијата? На 6 Мбпс? Ако е така, ондак 5000 Kbps се нормални (загуба, ово-оно).
  P
  Нареден пат????????????????
  Едвај чекав латенцијата да падне и брзината да се среди а ти ми викаш нареден пат?????
  Пази кога преминуваш улица! :icon_lol:
  Се шалам. Не е битно, битно средија проблемов аман :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom