victoria
Поени од реакции
37

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Хелоу, хелоу... мислев дека нема да прочитам твој пост на форумов :) За жал јас сум сеа на брод, и иам бавен и скап интернет па не можам да форумишам :/

  Енивејз, хеф фан ин д сан :)
  Фала многу за книгата за композиција, барав такво нешто, само што ја прелистав книгата, супер изгледа!!
  S
  Здраво! Јас само да те поздравам, имаш одлични фотографии.. Ако не се лажам некаде прочитав дека си член на Фотографија. И јас исто така, дел од подмладокот и новите членови =].. Сакав да те прашам дали имаш некаде јавен профил со фотографии за да ги погледнам?
  А
  Браво Викторија сликиве ти се топ
  Многу ми се допаѓаат твоите фотографии,само продолжи така:wink:
  Многу ми се допаѓа концептто на твоите фотографии, со секоја фотографија успеваш да доловиш некоја приказна ;)
  Гледам одлични фотографии имаш ставено на форумот, да не имаш негде ставено на нет галерија на девиант или нешто слично?
  Фото аматер сум , работам нешто сосема друго . Со фотографија се занимавам една година , само како хоби . Читање и пракса и се се постигнува . На моите почетоци ми помогнаа добри луѓе кои не го штедеа своето знаење . Би сакала сите да научат да фотографираат коректно , па макар и само туристички . Генерално ние сме визуелно неписмена нација . Сакам тоа да го променам . Во секое време , сум ти на располагање за се што те интересира . Поздрав
  Јас те читам тебе, не се грижи, ме научи на многу работи, само што сум малку позафатена да фотографирам толку често и да ги прикажувам сликите.
  А тоа што не е толку посетен тој подфорум е поради менталитетот на македонскиот народ. Јас живот би дала фотографија, образование и наука и здравје да се попосетени, ама тоа е, поинтересно им е изгледа Политика и ЧДА:)
  Фала уште еднаш за советите. Инаку профи фотограф си, фоторепортер, имаш студио или само хоби ти е?:)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom