elena_e
Поени од реакции
41

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Не, песната на која мислев беше That's my name од Akcent, но сепак благодарам :)
  Д
  hahaaaa па така мене срам ќе ми биде пред сите да кажувам бее..Ццц електро и се е можно...
  Д
  Zlatna 6ka da mi dadat!!Zlatna 6ka niso poise..A so e rabotata so angliski?do tolku ve nervira?Ja nea samo ednas ja imam videno i ok mi izgledase
  Д
  аууу да да го знам.Еден од најдобрите ученици ни беше у школо тој:D
  Д
  Не ЕТУЦ ама нешто слично,Жуц или ПТТ:)
  Д
  Ајде ајде не сум ја за на електро.У средно не идев у школо а не па на феит да студирам...
  Д
  А ова ти е втор пат да учиш прва год или не?
  Д
  Јас од Скопје сум.Каде си сместена,да не си у студентски?
  Д
  Аха..Епа со среќа.Јас се откажав неможев веќе:):).Велешанка а?:D
  Д
  Pa ne mi se ide veke...:D:D:DA ti planiras se da polozis?
  Д
  Здраво екс колешке...Како е:D
  Мр ќеро как помина кај монтажерката? Даде ли ви Ласко некои невозможни задачи?
  Лено Лено Ленче мамино девојче татина електраашка... :) Шо прааш? Вежбаш ли струмички за испит ? Позз4е со десетче
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom