C R E S
Поени од реакции
1.262

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Еј ај ако имаш линк од филмот Hachiko што си го препорачал во филм и тв прати, фала однапред
  брату избриши го тоа од тип на денот бе да не те банираат џабе пишуваш само проблем ќеси направиш батали кога не разбираат :) и ние се расправавме едно време ама џабе е
  порано си беше убаво ама незнам шо им пресече во паметот и ја заебаа темата
  Еј еј ти барем ќе заспиеш...јас од пред пс, се спремам и директно во школо идам...
  Освен ако иам време да прилегнам барем едно 15 мин. нозе да испружам:)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom