Кајгана форум

Bonnie and Clyde
Bonnie and Clyde
најпрво викаш се слушнало бум за сеа да немало никаква штета :D значи мора да има некаква штета, макар и гребаници...
и сеа има 2 варијанти...
Bonnie and Clyde
Bonnie and Clyde
1.застанува да види и гледа нема штета, никоме ништа не те бара нит повикува полиција.
2.застанува и гледа има штета, тебе те нема па повикува полиција
а дека ти ке удриш некој и тебе тој ке те бара мало сутра.
такви приказни на мене не, овие муабети кај другарките твои ке поминат :)
коцка
коцка
Важи, ќе им ги раскажам :)
Него што ако се чукнат колите, нели и од налку сеоам мора да се чуе нешто, не се од гума напраени нели :) и чичкото мафта дур вози до мене, вика застани, лут целиот. Застанувам и глеа дека нема нишшто, или толку се глеа, може била стара кола гребната веќе и од еден мал допир не дека ќе има дупки.
коцка
коцка
И ми вика( преку дечкото нели, зашто ја внатре седам со дланки залепени на волан) девојче бре, застани извини се барем, не се прави вака.
коцка
коцка
И да не заборавам, сето ова се дешава пред 15-16 год, кога чичковците биле можда троа порелаксирани :) само стварно не гледам што би добила ако измислам вакво нешто и го пишам на форум :)
коцка
коцка
Негооо...за кафиќот и чашата се е во ред? :D :P
Bonnie and Clyde
Bonnie and Clyde
леле еи ме мрзи да се објаснувам и пак да ти објаснувам зашто не сум убеден за ова што го збориш дека е така :)
ни за чашите не е в ред зашто никаде не служат до толку тенки чаши за да можеш така ко соленка да ја грицнеш :D напротив за чашите по кафичиве треба дебело да се помушиш да ја скршиш со заби :)
имав и јас една случка со така гризнување на чаша али сеа неам време да ти го кажувам дејствието :D
коцка
коцка
Еј еј, а дека мастики кога џвакам ги топам и ги правам како водичка? Може тие некои киселини ми помогнале :) а баш сакам некако да те уверам дека не л'жам :) него дај кажи ако јадеш и ти чаши па да се пробаме ако не :P иначе колку тенки чаши постојат мерак да ти е да ги грицнеш :D
коцка
коцка
Да не си ти бившиот ми дечко па сеа се лутиш дека го раскажувам сударот? :D :P
Bonnie and Clyde
Bonnie and Clyde
до сега сум немал таква среќа да иам девојка со возачка, само 2биле у почетна фаза на возење :D одпаѓаш од списокот :P
Bonnie and Clyde
Bonnie and Clyde
откако ги наполнив рацете со свашта и неможев да ја отворам вратата некако чашата со вода ја стаив у уста и ја стиснав за да не ми падне нели :D и така ја скршив али беше ептен тенка и стварно јако ја стиснав...
подебилско у живот мислам неам напраено :)
коцка
коцка
хахахахаха :D
не стварно, сериозно ти кажувам, подебилно од мене у тој момент сигурно не си изгледал, со сите тие позери од тоа кафиќот. требаше фино лепо од флаша да си го пијам пивцето :D
Bonnie and Clyde
Bonnie and Clyde
: )
како и да е сигурно не било тоа причина типот да не ја побара повторно другарка ти :D
може само сте се тешеле дека ради оа испарил :P
коцка
коцка
Да, тоа беше неа да jа утешам :P а и да ја убедам следниот оа да не ме носи и мене хахаха
Bonnie and Clyde
Bonnie and Clyde
нека те носи само кога треба да откачи некој :D
коцка
коцка
еј шо праиш?
еве се мислам како да го откачам типот..
абе шо се мислиш викни ја коцка на кафе и немаш гајле :D :D :D
На врв Bottom