Body Electric
Поени од реакции
334

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Гледам упатен си во кариерата на Лана од самите почетоци..фала што ми ја сервира на тацна =D Поздрав
  Шо го скина фејсбуко?
  Body Electric
  Body Electric
  Ми пукна филмо. Не можам веќе да се замарам со него, ного време ми оде ка ќе седнам. Саа ѝ се посветих повеќе на книгата. Ќе гледам да га докрајчам веќе :D
  Setsuko
  Setsuko
  Me gusta. :D
  од амазон ти е порачана книгите песна од оган и .....????
  дома ти стигнаа или одеше до пошта да ја земаш, ај објасни ми ја процедурата плс
  Body Electric
  Body Electric
  Ги порачуваш преку Amazon, бираш начин на shipping и плаќаш со картичка. По околу 20 дена ти стигаат дома, поштарот ти ги носи. Поздрави :)
  Ivobt
  Ivobt
  а од прилика колку пари фаќаат книгите со се достава?
  Body Electric
  Body Electric
  Околу 1200 денари со достава :)
  Меh. Остај такви површни серии бе :) Лотарија е ако добијат втора сезона.. Ја
  една серија..

  http://www.imdb.com/title/tt0248654/

  ..to rule them all.
  Body Electric
  Body Electric
  Гледав дека многу зборите за неа, па ја ставив да се симнува. Баш ќе видам шо е :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom