AtoM-AnT
Поени од реакции
578

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Океј ти е видеото. Незнам за спонзорки дали има, не ме интересире ного, нема шанси по них пари да давам. :)
  Ај саа оди ти види ми на профило дали врте видеото оти не може нешто јас да го гледам.
  Атом Ант, фала за сликата, ама јас у меѓувреме спремав нешто, види на профилот
  Hi asl pls :)

  Приметих оти не си "уф" Македонија, дека си? Уствари кој си ти, годиште.. кажуви да не те јаде жегата :pos2:
  :smir:
  Другар да не пишам на темата офтопици :)
  Јас мислам оти на xp-то неможе повеќе од 3гб рам, а на вистата може 4гб. Е сега на тие оперативни системи шо се сервере, на тие може повеќе. Ти ако користаш xp, незнам баш, не ми се верува.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom