Recent Content by AtoM-AnT

 1. AtoM-AnT

  Додворување на Facebook

  А да си пуштите порно филм и после да му удрите една рака, загарантиран секс и без Фејсбук Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
 2. AtoM-AnT

  До кога МПЦ планира да го дере народот?

  За тие пари на погребот ќе дојде и Горан Бреговиќ да ти пее...
 3. AtoM-AnT

  ЧИПТЈУНИНГ: Подобрување на перформансите на вашето возило

  Ајде веќе кога се истрча како прле пред магаре одговори ми каде прочита дека јас нудам чипување на возилото и дека тоа е мојот бизнис? Јас два пати напишав дека ако сакаш да правиш такви работи треба да имаш добри познавања а ти што си прочитал и разбрал не знам. ADAC од Германија нема кажани...
 4. AtoM-AnT

  ЧИПТЈУНИНГ: Подобрување на перформансите на вашето возило

  Гледам дека многу членови на форумот се поголеми христијани и од Исус и се знаат. Постојат да два вида на електронско чипување на моторот, со директна инсталација на софтверот во ECU-то што е и најдобро за самиот мотор или со чип тјунинг модул кој се закачува со кабел на ECU-то и зависи кој...
 5. AtoM-AnT

  ЧИПТЈУНИНГ: Подобрување на перформансите на вашето возило

  Да не излезе играчка плачка, да го изгори некој ECU-то и после треба да ја паркира колата додека не најде нов компјутер. Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 6. AtoM-AnT

  Фискални каси за полесно прислушкување а ние си молчиме

  Јосип Броз Тито некогаш кажал дека народ што има ваква младина не треба да се плаши за својата иднина а јас ќе кажам дека со таква младина треба да се плашиме за својата иднина. Дали мислите вие дека сакате да влезете во ЕУ а да не плаќате данок, државата да биде корумпирана, ништо да не...
 7. AtoM-AnT

  Проблем со Автомобил Фиат Брава

  Дали знаеш што значи ECU? Electronic Controll Unit е уредот кој што одредува колку гориво да пушти во моторот, работата на свеќиците и се друго што е поврзано со работата на моторот. Јас сум 100% сигурен дека автомобилот што го има тој проблем гаси и во возење? Не им верувај многу на...
 8. AtoM-AnT

  Проблем со Автомобил Фиат Брава

  Ти тоа од искуство го зборуваш или само за да се направиш фраер на форумот [emoji2] Тој мотор колку и да го фалиш ти секогаш ќе има проблеми со компјутерот, еве баш сега точно за тој мотор го барам тој дел поврзан со електрониката и што го предизвикува целиот проблем со палењето. Sent from...
 9. AtoM-AnT

  Проблем со Автомобил Фиат Брава

  Тоа ти е најлошиот модел на Fiat, сите мотори што се со кубатура од 1.6 литри го имаат тој проблем, најчест дефект е компјутерот на колата, да се смени чини од 300-500€ зависи дали ќе купиш нов или половен а би било добро да си ја измериш компресијата на цилиндрите, можно е моторот да го фатил...
 10. AtoM-AnT

  Транспорт и шпедиција

  Ќе ја најдеш некаде во Полска, Украина или Белорусија, најголем дел од украдените приколки одат таму.
 11. AtoM-AnT

  Дали жените сакаат да голтаат?

  Денеска момичките, жените или како да ги наречам голтат за пари или од радозналост а во старо време кога не се имало многу пари голтале за да добијат топол напиток, се немало пари за кафичи и кафани [emoji2]
 12. AtoM-AnT

  Секс хигиена

  Пред доста години треба една типка да ми го пуше и јас тргнувам накај нужнико а она ме пита: дек ќе одеш? Јас и викам: ќе одам да го заплакнам малце а она ми вика: абе типче, јас сакам к.р да пушам а не сапун [emoji4][emoji33][emoji7]
 13. AtoM-AnT

  Samsung Galaxy S5

  Земи си HTC One M8 и ќе чиниш раат ;) Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 14. AtoM-AnT

  Транспорт и шпедиција

  Еве една идеја од мене, дали е остварлива не знам? На излезот од Скопје према Куманово има Холандиска фабрика за автобуси, нивното производство оди за Холандија, ако се поврзеш со шоферите тие можат да ти ги донесат колите. Gesendet von meinem HTC One_M8 mit Tapatalk
 15. AtoM-AnT

  Транспорт и шпедиција

  Сакаш да кажеш дека си работел во фирмата Boekestijn ама на Полски регистрации! Инаку да ти кажам сега за оној што го изземале демек не бил способен. Тој човек се занимава со таа работа многу повеќе од колку што фирмата кај што си работел, тој човек се бореше за вас да зимате по 40 евра на ден и...
На врв Bottom