Ashburton Grove
Поени од реакции
6.634

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Бда наскоро се враќа, се работи на проблемот, точна информација незнам, тоа треба да ги прашаш техничкиот тим, Ерво или Трајчек, ако можеш да стапиш во контакт со нив. Од кога се префрливме на наш сервер(македонски) многу почна серверот да паѓа. Без паника, наскоро ќе се врати Бадијала подобрена.
  Па неам ништо против нив..мислеше ако имав нешто ќе имав 1,300 мислења? хахаха
  Па шо да праам,и ја имав форум,добра иднина,али се прејеба на цело..не е ништо вечно..
  Па нели глеаш оти ќе нема да го средат? 2-3 дена ги нема асално..
  Неам брат се појеба бадијала,серверот ги заебавал нешо..
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom