Ashburton Grove
Поени од реакции
6.627

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Па добро е :D Нов клас, нова класна...и така :D
  Ти каде продолжи ? На кој факултет ?
  Појма немам...на ФБ објавија нешто vid.badijala.com, и таму ја отвара. Но не ми е јасно зашто е така со vid, а и не беше објавено од администрацијата.
  Кој ти знае што е работава
  Не само гфх, и Пес6 треба да ми се реваншираш...хахаха
  Инаку мене и не ми беше толкав проблем што ја нема бда, и така пола време во одмори ми помина. И да беше се во ред, пак без неа ќе бев...хаха
  Да не имаш некое инфо ?
  Пишал колега Томек. Јас не сум инволвирана во промените, така да...не знам што се дешава, искрено. Нит до каде се, нит кога се` ќе се среди.
  Друже немам никакви информации јас кога Бда ќе се врати, побарај одговор од Ерво или евентуално Горилаз, и јас сакам што поскоро да се врати, и да ја раздвижиме малку.
  Ништо страшно, ќе се врати, се работи на оптимизација на серверот, инсталирање на нов ОС и други работи, и јас не сум многу во тек дека мн слабо можев да пристапам на Бда, но наскоро очекувајте промени. Сега кога ќе се врати, поима немам, само админ може да каже, сигурно на фб ќе објват нешто :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom