Ankica
Поени од реакции
41

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Ти благодарам, твојата убава порака веќе придонесе за тоа:).
  Секое добро :)
  Добар ден Анкице.
  Имај убав ден и уште поубава вечер.
  Секое добро.
  С
  Благодарам мило исто и ти. :)
  Ова го потврдува моето мислење, верувај ми ќе помине , заслужуваш подобро
  C
  Ух, секоја чест. Така работите изгледаат сега, само нималку не уживам во таа победа. И мене ме боли.
  C
  Секако, само да не е злобна како што беше. :) И го хранеше егото тоа што јас патев по неа. Избрав да изгледам тажен, а да се обидев и јас да и се насмевнам, ќе се расплачев. :) Се шегувам Анкице, позз!
  C
  Кога на пример некоја ми се смешка и јас паѓам а после ми го крши срцето. :) Би рекол дека повеќе постои љубов на прва насмевка отколку на поглед. Но само јас сум си крив нели? :)
  C
  Насмевката убива, Анкице. :)
  Толку е тешко да не посакуваш никому зло, и толку е лесно да го нанесеш без да знаеш. Всушност лажам... толку е лесно да не посакуваш никому зло, но толку е тешко да останеш човек кон луѓе кои се претвориле во ѕверови. Животот го давам без збор, за меѓу луѓето да нема нелуѓе.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom