Altair
Поени од реакции
191

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • С
  хејј =)
  фала шо ја прифати поканата за френдшип :D
  М
  Ако бидам тука ќе гледам да дојдам. Демек планиравме во Охрид викендов, ама фатија пролив и повраќаат брат ми и татко ми, па ништо не е сигурно.. како и да е, верните навивачи ќе бидат : Напред Ѓорчеее, само наапред,таму каааај што играш ти, било коога, било кааде, со тебее се Лавови! :)
  М
  Бев бев .. ние земавме карти чесно, ама татко ми го зема брат ми сонас и целнатпревар го поминав на скалите помеѓу 3 и 4 блок .. 48 ред!!! високоо :)
  Батали . некој да слушне дека 2-3 со Шпанија сме изиграле ќе му изгледа супер, ама кога ќе му кажеш дека 2-0 ги водевме на полувреме .. ммм ..
  Сакам да се сеќавам на натпреваров за убавите работи. 100 години фудбал во Македонија, пуштање на северна трибина .. супер поминавме, незаборавно:)
  Недла Македонија Ѓ.П - Вардар или грешка сум???
  М
  фала:) И ти исто .. немој да фаќаш турчинки, сети се нивните прапрадедовци што ни правеле :):) хахаа, ај поздрав, се најубаво!
  М
  браво кико:) знаев дека нема да ме разочараш, инаку симон го видов вчера оддалеку :):):)
  абе, се сеќаваш на тие есеите по граѓанско за Македонија што ги пишувавме? Не ми го врати таа!! Не ме ни остави тогаш ни да го прочитам, овие што гуглаа сите прочитаа, ние сами што ги пишувавме .. не прочитавме .. ццц ..
  М
  Бев .. ти остана и второ полувреме на запад?
  денес одам на одмор, ако можеш по пп прати ми ја, ако не .. ќе се уклучам на мсн кога ќе се вратам, ќе ми ја пратиш ..
  М
  My dream is to fly over the rainbow ... :) Убаво да си поминеш ..
  Може во Дојан неколку дена да одиме .. вие кои бевте во Дојран?
  М
  Мсн-то ми е зезнато.
  Незнам, сакам да одам, ќе видиме со татко ми:)
  Што правиш ти распустов, беше на одмор?
  М
  Мрак е Анита:)Што правиш бе кико?:)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom