acereal
Поени од реакции
4.957

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Ќути, среќна нивна го поништија голон на Гастон Рамирез а регуларен беше.
  acereal
  acereal
  Поубаво ќе беше да го признаеја така ќе дадеа уште еден гол ќе ја фатев т2 2+ ама вака тешко дека ќе дадат .
  Абе од тоа верување не можиме да фатиме .. затоа најубаво е од прва како шо ќе ти дојт на ум така да пишиш . прашај од овај прашај од онај и не мојш да фатиш после ... бтв имат еден кај нас в кладилница по цел ден седит и само кобит .. ти ја играш 1 тој 2ка ќе е таја .
  Ако уплаќаш во спортлајф горе спроти поштана/банкана морат да го знам кој е типов :)
  • Ми се допаѓа
  Reactions: acereal
  acereal
  acereal
  хаахха таму :D
  acereal
  acereal
  Морат да го знајш ... :D
  П
  на бвин, не е фриролот од 18 и 23:30 по наше? Пошто ние сме нели GMT +2...
  acereal
  acereal
  Како што ти пишав така ти се .. од 17 и 22:30 оди отвори го бвин покерот и оди Sheduled Tournaments , и ќе го видиш таму турнирот 1000 Added Freeroll се викат .
  Ќе и пренесам на Блага дека е топ xD хахахахха
  • Ми се допаѓа
  Reactions: acereal
  acereal
  acereal
  Е така да и пренесиш и да ја поздравиш од мене :)
  Ф
  Ишнер или Изнер за Ајснер некој да го нарекува не сум чул
  Ф
  Фил Ајви
  тоа ти велам не сум слушал англиски коментатор на негов меч, само на спортклуб и еуроспорт
  Ф
  Фил Ајви
  acereal
  acereal
  Различен е концептот на изговарање кај сите коментатори .. претежно и јас ги слушам нашиве и српските коментатори викаат ајснер ... и на бет365 кога ке даваат пренос викаат џон ајснер .. а овие мислам дека се американци што коментираат на видеоно .. во некои делови е различен US англискиот и UK англискиот .
  aj brat ako ne ti e tesko gleam igras makedonska liga menadzer... :) i logoava gi imas..pa ako moze link :D
  acereal
  acereal
  sega ke gi uploadiram i ke ti dadam link :D
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom