Хакет Мен
Поени од реакции
3.414

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • I
  Убав ти, плукнат на Бред Пит жена му си.
  I
  Немој сречо, немој данас.
  У живо сам цар.:P
  И дај да ти пратам проектната, да ми га изрезаш на цеде, а? Оти не ми работе режачо.-.-
  И стај се на мсн, да ти кажам как да решеш проблемо.:D
  И лажица мед одозгора... него убаво ме потсети сега си правам тоа:kajg:
  Кинескиња сум ја па затоа. Се зезам, ни ја ориз многу не сакам, едино ако е мешан со друг зеленчук и у прилог има месо. А за сутлијаш зар има некој што не го сака? :)
  Ти ли ми вртиш сега? :icon_conf
  Ан е едно многу фино девојче што обожава ориз. Иначе знам не ме праша тоа, така да клик. :pipi:

  И ај збори побрзо зашто не сум на ВИП:pos:
  М
  Спремен да се облечеш со аватар и тајтл ? :pos2:
  Како знаеше дека пешки идам? Леле, страв ме фаќа од тебе :ѕ
  Не се сомневам во тоа. :) Се надевам ке имам прилика да сум делче од хаосот :)
  А јас мислев дека само ја читам мисли :)
  Таман сакав после да зборам за тоа со другар ти. Постои шанса со колегите да идеме... па ако се оствари тоа, ке дознаеш. :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom