Џои
Поени од реакции
2.076

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Abe more, ti go nemas najnoviot hak za 360kava taka, toj za AP 2.5?

  Za Shift 2, samo naprai update na dashboardot i sve bese u red?

  Sakam da napraam, ama posto sum na stariot hak, da ne se sjebam... :D
  Ej, супер, фала ти многу, ептен е добро. Многу подобро од тоа што го користевме порано и од скајп.
  Јез да атко ми малце се заборава па ги андминува бесплатните, али океј е :)
  fala џои само многу спори се некако со 1 кб ако крени супер ама вака нисто не прам ако е до крај
  не бе никако не можам да најдам нема и на аренабг дај пушти ако имаш
  само да е прашам дали земаат 10 евра или 10 + ддв? :)
  и дали треба да бидат у евра или у денари парите
  извини шо замарам, али утре треба да стаам пари па да знам колку, а и прв пат купувам нешо со картичкава и малце сум збунета и нубски расположена :)
  M
  Џоуи брат, кажи како да ги синхронизирам контактите со фејсбук контактите на хтц wildfire 2.1?
  druze za temava od win 7, so mu bidna taka ....
  vikas da prefrlam se zivo na D i da formatiram?

  nekoj repair neso....a ako se pojavi pak istiov problem>?
  Патем, има шанси втората слика да ми ја пратиш некако во повисока резолуција (да не речам револуција) да си ја ставам како десктоп? :) :pipi:
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom