Ј.А
Поени од реакции
35

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • V
  Абе мочко, доста јадаш гомна. И интер и реал ќе го пијат од Барса. Се надевам дека ќе се сретнеме во ЛШ.
  Другар, не им пишувај на тема Милан, и општо, на други фан клубови без оглед што не провоцираш, си знаат они што им фали и што не им фали. Ако навиваш за Интер, бујрум на таа тема со твои ставови.
  Хахахаха сеа ли ти текна да ми вратиш,помина еден месец од коа ти пишав ама ај нема везе:):)
  Поздрав
  Еј , имаш опција измени кај постовите , не пишувај еден пост по друг , забрането е .
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom