Фатени во расчекор

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.782
Поени од реакции
24.071
Не е тоа проблемот, знаеш и сам. Проблемот е зошто не и пишал "тој оној", туку само овие "одвратниве". Сите тие функционалности кои ги имаш наведено ѝ се веќе употребени кај што требало и кои требало.
Така де . Ако шефот е убав и згоден(богат е под дифолт) и и се пушта, тоа се одлични шефовски особини за задржување на вработените во пријатна работна атмосфера. Ако е стар, дебел со стомак и грд (богат е под дифолт) тогаш тоа е сексуално вознемирување.
 

The Savior

Is with me
Член од
29 јули 2021
Мислења
4.754
Поени од реакции
9.335
Така де . Ако шефот е убав и згоден(богат е под дифолт) и и се пушта, тоа се одлични шефовски особини за задржување на вработените во пријатна работна атмосфера. Ако е стар, дебел со стомак и грд (богат е под дифолт) тогаш тоа е сексуално вознемирување.
Иако е смешно за жал точно е...
 

Ocajna

Domakjinka
Член од
29 јануари 2007
Мислења
1.417
Поени од реакции
2.400
Многу незгодни прашања море чоек ко од Прилеп да си... Како бараташ со процентиве и Васко Ефтов го заеба... Олабави малку со интимни прашања баму спечало...
Сака да извлече инфо од мене па не знае како, :icon_lol: мора вака со вреѓање. А бај д веј, не е точно тоа, сега во поново време во дојчланд старателство се доделува на татковците, во повеќето случаеви не знам оти трендот е таков но ете .. има гугле нека провери.
 
Член од
17 април 2023
Мислења
275
Поени од реакции
361
Ти ако знаеш дека некој е во врска (каква и да му е врската) дали би продолжила да си флертуваш со него без разлика дали тој е сериозен дечко или дебил ?
Od cela femina forum na ovaa tema samo edna zena rece deka ne bi imala problem da bide so decko koj sto e vekje u vrska ajde sega postavi im go istoto prasanje na maskite ovde da vidime sto ke kazat, dali bi bile so zenska koja e vo vrska.
 
Член од
28 август 2013
Мислења
4.179
Поени од реакции
12.729
Sekako deka ok maski koi se 1% , ne pristapuvaat so dick pic u inbox, toa valjda se podrazbira ali za nas zenskite,
a u vasiot izopacen mozok nas ne pali da gleame random kurovi. :sick:
Кај мене инбоксот полн е со рандон минџи и цицки, добро, едната е права ко даска со тоа цицките, комшијата има поголеми цицки од неа, ама ај да не навлегуам у тоа. Па не се фалам.
 
Член од
17 април 2023
Мислења
275
Поени од реакции
361
Кај мене инбоксот полн е со рандон минџи и цицки, добро, едната е права ко даска со тоа цицките, комшијата има поголеми цицки од неа, ама ај да не навлегуам у тоа. Па не се фалам.
pravo da ti kazam ne mi e nesto za falenje da mislis deka imas sansi kaj mene
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
18.183
Поени од реакции
21.873
Еве бившиов од лани почнал сега да ја ебе таа со која чат пат се допишуеше додека беше со мене.
Појасно ли е сега?
A toa e problematicno poradi sto ?
Deka klecka nekoja druga posle godina dena od ko ste raskinale :cautious: .
Kolku vreme trebase da pomini za da opni nesto i da bidi opravdano?
Ti si bivsa, minato svrseno vreme, covekot si prodolzil so zivotot, da ne ocekuvase deka vo manastir ke odi, ke se zamonasi radi tebe ?
 
Член од
28 март 2023
Мислења
640
Поени од реакции
1.004
A toa e problematicno poradi sto ?
Deka klecka nekoja druga posle godina dena od ko ste raskinale :cautious: .
Kolku vreme trebase da pomini za da opni nesto i da bidi opravdano?
Ti si bivsa, minato svrseno vreme, covekot si prodolzil so zivotot, da ne ocekuvase deka vo manastir ke odi, ke se zamonasi radi tebe ?
Не биди толку груб.

@Patience. додека ја ебе таа, мисли на тебе. Спиј мирно.:sleep:
 
Член од
28 август 2013
Мислења
4.179
Поени од реакции
12.729
pravo da ti kazam ne mi e nesto za falenje da mislis deka imas sansi kaj mene
Ме разочара, а јас си фантазирав да те зеам за жена, да ми готвиш манџи, да имаме 6 деца и да уживаме во селската идила....
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
18.183
Поени од реакции
21.873
Ме разочара, а јас си фантазирав да те зеам за жена, да ми готвиш манџи, да имаме 6 деца и да уживаме во селската идила....
Aj aj sega, nemojte vie gradskite da se kitite so tugji perja :sneaky:
 
Член од
17 април 2023
Мислења
275
Поени од реакции
361
Член од
28 август 2013
Мислења
4.179
Поени од реакции
12.729
Aj aj sega, nemojte vie gradskite da se kitite so tugji perja :sneaky:
Ај сеа, ќе се делиме на грацки и селски. Да знаеш само колку време имам поминато на селските коперации... Кај тој најчесто што идев, отвори нова коперација во соседното село од парите шо му ги оставив. Дури планираше и синџир коперации да отвори, ама војната у Украина го еба.
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
18.183
Поени од реакции
21.873
Знаеш што, мислам дека баш ради овие причини жените немаат храброст да ви пристапат први. Замисли чоек, да знаеш дека си единствена опција некому (ова само по себе не е ич страшно), и тој некој и покрај тоа што не те свиѓа, не те гледа како привлечна, едноставно не си одговарате еден со друг, прифаќа да излезе со тебе само заради тоа што нема подобар избор од тебе. Очајно.
Aman be kolku imas, 15.
Ti si mu go frlila okoto na nekoj, sto ti e gajle tebe dali mu si prva, treta ili posledna opcija, tebe toj ti e prva i toa e ona ste tebe treba da ti bidi bitno. I od kade znae toj nekoj deka toj ne ti e posledna opcija, da go napravis bivsiot ljubomoren ili pojma nemam sto ti se mota niz glavata.
I ne se raboti za hrabrost tuku za suptilnost, taktika. Ete poveli, trgaj beleski
Sega ako majka priroda ne te obdarila so atributi, togas jbg, baraj nekoj sproti tebe, maskite i taka generalno ne se zamaraat so toa kolku si obrazovana, kolku plata zemas i takvi slicni raboti koi vas vi se prioritet. Veruvala ili ne, nas drugo ni e mnogu pobitno otkolku tvite finansii i obrazovanie.
Ete i toa vi go objasniv ;)
Автоматски споено мислење:

Ај сеа, ќе се делиме на грацки и селски. Да знаеш само колку време имам поминато на селските коперации... Кај тој најчесто што идев, отвори нова коперација во соседното село од парите шо му ги оставив. Дури планираше и синџир коперации да отвори, ама војната у Украина го еба.
Ako nemas bavca vo dvorot kade se sadi raznorazen zelencuk, ako ne ranis barem edno svince i nemas bunar i polsko wc zad kukja ,ne me interesira vo kolki koperacii si kisnel. Gradsko si :toe:
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom