Фатени во расчекор

Член од
17 април 2023
Мислења
275
Поени од реакции
361
Истрауматизирани биле од многу пораки од машки во инбокс. :pos:
U vasata muska perverzna logika toa e prednost vo zenskiot svet jasno mi e, za nas e odvratno, minoren procent na zeni saka takvo vnimanie.
 
Член од
22 август 2022
Мислења
452
Поени од реакции
1.582
Мене не ми се пуштаат по неколку на ден машки...


И поарно оти центарот за флерт во мозокот ми е опериран и ич не ме бидува. Змеј ме разбра, ми го погоди хороскопот. Не мора да се губи време. :D @Aceso не ми се верува, Midheaven таа највисоката точка во наталот ми е во рак и тие што во живо ме познаваат прва претпоставка им е дека сум рак скоро секогаш, оти на другите луѓе всушност јас делувам со особини на рак.
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.782
Поени од реакции
24.071
Da be ona e u vrska so zenska mu ne on,
ovie gaslighting finti odamna vi umrea.
Ти ако знаеш дека некој е во врска (каква и да му е врската) дали би продолжила да си флертуваш со него без разлика дали тој е сериозен дечко или дебил ?
 
Член од
5 август 2007
Мислења
847
Поени од реакции
1.231
@Sussaro слично што те праша и еден член за книга, ги имаш ли овие пишувања за машко-женски релации во постови овде на едно место? Или да се направи напор рачно или автоматски скрапер да се најдат сите постови и извлечат на едно место?
Јас лично учев малку од мои и повеќе од туѓи грешки но да имав прочитано претходно вакви текстови, ќе заштедев многу време и енргија а малку и пари во многу ситуации со жени. Секоја чест, модерна народна мудрост.
Автоматски споено мислење:

U vasata muska perverzna logika toa e prednost vo zenskiot svet jasno mi e, za nas e odvratno, minoren procent na zeni saka takvo vnimanie.
:place:
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.782
Поени од реакции
24.071
Sto ubavo si kaza edna stand up komicarka,
i am straight but i don't find any man attractive.

bi se izebale oni da im dade crveno svetlo devojkata so koja se dopisuvaat ali srekja pa retko koga go dobivaat :giggle:
Еве бившиов од лани почнал сега да ја ебе таа со која чат пат се допишуеше додека беше со мене.
Појасно ли е сега?
Ок ми одговоривте на прашањето. Значи безразлика колку да е дебил машкото, вие жените сте тие што ќе му дозволите да продолжи да ужива во дебилизмот. Има право Сусаро, вие сте глупите што знаете типот какво минато има со некоја ваша познаничка или рандом женска и свесно му давате втора шанса.
Автоматски споено мислење:

Истрауматизирани биле од многу пораки од машки во инбокс. :pos:
Није се десило.
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
11.823
Поени од реакции
18.494
Мене не ми се пуштаат по неколку на ден машки...


И поарно оти центарот за флерт во мозокот ми е опериран и ич не ме бидува. Змеј ме разбра, ми го погоди хороскопот. Не мора да се губи време. :D @Aceso не ми се верува, Midheaven таа највисоката точка во наталот ми е во рак и тие што во живо ме познаваат прва претпоставка им е дека сум рак скоро секогаш, оти на другите луѓе всушност јас делувам со особини на рак.
Девица со подзнак Рак сум јас, ултра срамежливи и интроверти.
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.782
Поени од реакции
24.071
Траума и одвратни биле пораките од машки во инбокс. :pos:
Целото функционирање на социјалниве мрежи е испрограмирано да им иде во нив во корист за заштита и пак на крај имале трауми. :icon_mrgr:
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
24.457
Поени од реакции
40.331
Целото функционирање на социјалниве мрежи е испрограмирано да им иде во нив во корист за заштита и пак на крај имале трауми. :icon_mrgr:
замисли тоа, можат да бираат од пиле млеко и пак не ги бива.
 
Член од
5 август 2007
Мислења
847
Поени од реакции
1.231
Целото функционирање на социјалниве мрежи е испрограмирано да им иде во нив во корист за заштита и пак на крај имале трауми. :icon_mrgr:
Не само заштитни и безбедносни елементи и функционалности во самите софтвери како превентива од девијантности и злоупотреби, туку и целата идеја на социјалните мрежи им е од корист бидејќи бираат мажи како лубеници на пазар наместо да бидат ограничени само на селските/маалските фраери како порано. Ама zdr kako si траума било. :pos:
Автоматски споено мислење:

Uste pojezivo e sto ne vi se veruva kako moze da ni e odvartno manijacista da ni pisuvaat.
Da odvratno e, nikoj ne bara od vas da pisuvate, odbivni ste.
Ne bi sakala masko ni na eden den da sum so takva percepcija izopacena.
Штета за тебе што не ти пишал никој од 2-3 фраери по кои кубеш коса па си вака фрустрирана, ама тоа е животот. Овие "одвратните" кои ти пишале здраво и ги оставаш на seen имаат полн инбокс со seen-s и се чувствуваат полошо од тебе.
 
Последно уредено:

The Savior

Is with me
Член од
29 јули 2021
Мислења
4.755
Поени од реакции
9.335
замисли тоа, можат да бираат од пиле млеко и пак не ги бива.
Не сум ја лесна риба...
Автоматски споено мислење:

...до тука се сложувам и јас, најчесто денес како појава, но понатаму „дур не дојде време да се омажи“, е тука малу морген нема веќе избор, нема веќе заебанции, може само куче миленик да си набави, најчесто остануваат немажени!
Тоа не значи дека остануваат и неонадени...
 
Член од
17 април 2023
Мислења
275
Поени од реакции
361
Не само заштитни и безбедносни елементи и функционалности во самите софтвери како превентива од девијантности и злоупотреби, туку и целата идеја на социјалните мрежи им е од корист бидејќи бираат мажи како лубеници на пазар наместо да бидат ограничени само на селските/маалските фраери како порано. Ама zdr kako si траума било. :pos:
Автоматски споено мислење:


Штета за тебе што не ти пишал никој од 2-3 фраери по кои кубеш коса па си вака фрустрирана, ама тоа е животот. Овие "одвратните" кои ти пишале здраво и ги оставаш на seen имаат полн инбокс со seen-s и се чувствуваат полошо од тебе.
Sekako deka ok maski koi se 1% , ne pristapuvaat so dick pic u inbox, toa valjda se podrazbira ali za nas zenskite,
a u vasiot izopacen mozok nas ne pali da gleame random kurovi. :sick:
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.782
Поени од реакции
24.071
Uste pojezivo e sto ne vi se veruva kako moze da ni e odvartno manijacista da ni pisuvaat.
Da odvratno e, nikoj ne bara od vas da pisuvate, odbivni ste.
Ne bi sakala masko ni na eden den da sum so takva percepcija izopacena.
Ни се верува. Затоа има 10000 опции како блок, забрана за пристигање на пораки додека не го прифатиш, ограничено гледање на профилот, детекција на спам...
 

The Savior

Is with me
Член од
29 јули 2021
Мислења
4.755
Поени од реакции
9.335
Ни се верува. Затоа има 10000 опции како блок, забрана за пристигање на пораки додека не го прифатиш, ограничено гледање на профилот, детекција на спам...
Зашо не кажуете вакви работи пошто цело време pussy pics ми праќаат не можам да постигнам у пм...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom