Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
11 март 2023
Мислења
3
Поени од реакции
2
Poz ekipa
Prije svega, hvala vam na prijemu na forum.
Iako sam nov i možda nije ni u redu, molio bih exyu listu s videotekom (prijevodima).
Hvala unaprijed
 

Roronoa

Македонец
Член од
20 декември 2014
Мислења
61
Поени од реакции
59
Предложете апликација за Android TV со убав интерфејс и стримови што работат
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.893
Поени од реакции
7.569
Предложете апликација за Android TV со убав интерфејс и стримови што работат
Се зависи што ти треба од апликација.

Јас oд апликации ги користам Televizo и Ottplayer. Додека за стримови тв канали најдобро е да купиш некоја од тие што се продаваат или да ти даде некој тука што стварно ќе сака да ти даде, а најдобро е сам ако знаеш да тражиш листи како што тоа овде гледам го прават многумина.

Од апликации за гледање филмови и серии јас користам Stremio и платено ми е HBO Max.
 
Член од
27 јуни 2009
Мислења
193
Поени од реакции
89
Се зависи што ти треба од апликација.

Јас oд апликации ги користам Televizo и Ottplayer. Додека за стримови тв канали најдобро е да купиш некоја од тие што се продаваат или да ти даде некој тука што стварно ќе сака да ти даде, а најдобро е сам ако знаеш да тражиш листи како што тоа овде гледам го прават многумина.

Од апликации за гледање филмови и серии јас користам Stremio и платено ми е HBO Max.
Еве отт плеер ,како може да се стави ова ?Мислам на прашалник.Они овој знак го немаат.
 
Член од
1 септември 2020
Мислења
221
Поени од реакции
589
Предложете апликација за Android TV со убав интерфејс и стримови што работат
StbEmu player,Tivimate...
Автоматски споено мислење:

Еве отт плеер ,како може да се стави ова ?Мислам на прашалник.Они овој знак го немаат.
Sto si napisal ne te razbravme brat...
 
Член од
30 јуни 2018
Мислења
208
Поени од реакции
69
Dali nekoj znae na koj server ja ima serijata Juzni Vetar 3 sezona, jas znam deka ja ima na livegopanel, no ima problemi so mac adresite.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom