Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
15 јули 2007
Мислења
14.903
Поени од реакции
7.571
Член од
7 декември 2021
Мислења
36
Поени од реакции
33
Neznam da sam richtig ovde,ali trebam Firmware za KM9 TV Box
sada je nesto od MTEL "Android Amlogic/Franklin/Franklin V2320131121232738"
Trebao bi Update na Original KM9 TV Box.Firmware od MTEL ne vredi za sta drugo nego samo MTEL
Ako post nije za ovde onda ga stavite tamo gdeje
Pozz
 
Член од
10 април 2017
Мислења
49
Поени од реакции
5
Добра листа само во иднина ваквите не ги објавувај јавно затоа што за брзо ќе згасне. Давај ја на луѓе кој стварно нема да ја објават јавно.
Sada netreba nikome sa ovim je zavrsila da Rabota
http://tv.nova-iptv.com/get.php?username=bojan_misicek&password=sWsD239ij0&type=m3u_plus
Real Url: tv.nova-iptv.com:80 Status: Active Created: 14.12.2019. 9:27:33 Expires: 25.5.2023. 22:00:00 Active Connections: 3 Maximum Connections: 1 Formats: "m3u8","ts"
 
Последно уредено:
Член од
25 март 2017
Мислења
131
Поени од реакции
213
Член од
2 ноември 2015
Мислења
195
Поени од реакции
52
Поздрав, дали може во порака една IPTV листа за да ја гледам Nova RS? Или live stream линк?
 
Член од
16 февруари 2015
Мислења
143
Поени од реакции
262
Potreban jedan spotify nalog ako ko ima da podeliti zauzvrat dajem sve što je u vezi iptv-a
 
Член од
13 мај 2016
Мислења
9
Поени од реакции
6
Pozzz ;)
Автоматски споено мислење:

Šalu na stranu, kada već pričamo o prelascima korisnika/panela/reselera najkorektnije bi bilo da vas ponudimo načinom na koji radimo, jer, za to ova grupa i služi, osim razmjena.
Za sve one sa panelima preko 3000 ljudi sa naše strane ćete dobiti sljedeću uslugu:
-Vaša lična domena kako bi mogli preći kod drugog provajdera u najkraćem roku ukoliko više niste zadovoljni našim uslugama
-Vaša lična STB aplikacija za android sa modifikacijama kakve vama trebaju
-Vaša lična Android aplikacija koja radi na Box/TV/Telefonima
-Vaša lična domena za Smarters na LG i Samsung
-Ubacivanje kanala dodatnih po potrebi za vaše mušterije
-Izrada pikona i ubacivanje epg na svim tim kanalima
-Ukoliko imate dobrog tehničara možemo ga ubaciti u tim da se pojačamo
-Dobijate svog čovjeka sa kojim stalno komunicirate na dnevnoj bazi ukoliko vam treba novi film/serija/stream itd itd
-Intervenciju u najkraćem mogućem roku ukoliko dodje do određenih poteškoća

Vjerujem da panelima od 3000 ljudi možemo dati bolju cijenu nego što imaju troškova trenutno a da se mi možemo uklopiti da lijepo zaradimo. To je koncept kojim radimo i ne želimo da forsiramo niti jednog provajdera i niti jednu televiziju već radimo kao tehnički sloj za ljude koji rade ozbiljno posao.

Ukoliko imate manji broj mušterija može se i to odraditi s tim da bi neke određene usluge tipa aplikacija morali platiti jer se mi možemo uklopiti sa ovim tek na 3k +

Za sve one koji su manji, a žele raditi, uvijek postoji opcija da radite sa mnom direktno to jest Moja&Tvoja televizija.
 
Член од
17 октомври 2016
Мислења
418
Поени од реакции
2.306
Pozzz ;)
Автоматски споено мислење:

Šalu na stranu, kada već pričamo o prelascima korisnika/panela/reselera najkorektnije bi bilo da vas ponudimo načinom na koji radimo, jer, za to ova grupa i služi, osim razmjena.
Za sve one sa panelima preko 3000 ljudi sa naše strane ćete dobiti sljedeću uslugu:
-Vaša lična domena kako bi mogli preći kod drugog provajdera u najkraćem roku ukoliko više niste zadovoljni našim uslugama
-Vaša lična STB aplikacija za android sa modifikacijama kakve vama trebaju
-Vaša lična Android aplikacija koja radi na Box/TV/Telefonima
-Vaša lična domena za Smarters na LG i Samsung
-Ubacivanje kanala dodatnih po potrebi za vaše mušterije
-Izrada pikona i ubacivanje epg na svim tim kanalima
-Ukoliko imate dobrog tehničara možemo ga ubaciti u tim da se pojačamo
-Dobijate svog čovjeka sa kojim stalno komunicirate na dnevnoj bazi ukoliko vam treba novi film/serija/stream itd itd
-Intervenciju u najkraćem mogućem roku ukoliko dodje do određenih poteškoća

Vjerujem da panelima od 3000 ljudi možemo dati bolju cijenu nego što imaju troškova trenutno a da se mi možemo uklopiti da lijepo zaradimo. To je koncept kojim radimo i ne želimo da forsiramo niti jednog provajdera i niti jednu televiziju već radimo kao tehnički sloj za ljude koji rade ozbiljno posao.

Ukoliko imate manji broj mušterija može se i to odraditi s tim da bi neke određene usluge tipa aplikacija morali platiti jer se mi možemo uklopiti sa ovim tek na 3k +

Za sve one koji su manji, a žele raditi, uvijek postoji opcija da radite sa mnom direktno to jest Moja&Tvoja televizija.
Postavi i listu da vide ljudi sta nudis :)
Posto si to propustio evo ja cu ;)
Код:
http://grogi.online/get.php?username=vladoJEVTIC.1200&password=jevticVLADO.1200&type=m3u_plus&output=ts
 
Член од
3 декември 2018
Мислења
513
Поени од реакции
2.881
Pozzz ;)
Автоматски споено мислење:

Šalu na stranu, kada već pričamo o prelascima korisnika/panela/reselera najkorektnije bi bilo da vas ponudimo načinom na koji radimo, jer, za to ova grupa i služi, osim razmjena.
Za sve one sa panelima preko 3000 ljudi sa naše strane ćete dobiti sljedeću uslugu:
-Vaša lična domena kako bi mogli preći kod drugog provajdera u najkraćem roku ukoliko više niste zadovoljni našim uslugama
-Vaša lična STB aplikacija za android sa modifikacijama kakve vama trebaju
-Vaša lična Android aplikacija koja radi na Box/TV/Telefonima
-Vaša lična domena za Smarters na LG i Samsung
-Ubacivanje kanala dodatnih po potrebi za vaše mušterije
-Izrada pikona i ubacivanje epg na svim tim kanalima
-Ukoliko imate dobrog tehničara možemo ga ubaciti u tim da se pojačamo
-Dobijate svog čovjeka sa kojim stalno komunicirate na dnevnoj bazi ukoliko vam treba novi film/serija/stream itd itd
-Intervenciju u najkraćem mogućem roku ukoliko dodje do određenih poteškoća

Vjerujem da panelima od 3000 ljudi možemo dati bolju cijenu nego što imaju troškova trenutno a da se mi možemo uklopiti da lijepo zaradimo. To je koncept kojim radimo i ne želimo da forsiramo niti jednog provajdera i niti jednu televiziju već radimo kao tehnički sloj za ljude koji rade ozbiljno posao.

Ukoliko imate manji broj mušterija može se i to odraditi s tim da bi neke određene usluge tipa aplikacija morali platiti jer se mi možemo uklopiti sa ovim tek na 3k +

Za sve one koji su manji, a žele raditi, uvijek postoji opcija da radite sa mnom direktno to jest Moja&Tvoja televizija.
Moram ti priznati da si poradio na videoteci. Samo što recimo u nekim serijama imaš sve epizode izlistane ali nedostaju strimovi (recimo dođeš do 30 epizode i to je to, ostale prazne). Popravi to, red je... I ažuran si sa novitetima što je prava stvar.
Šta reći... PETICA (ne ocjenjujem...znaš ti o čemu govorim) :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom