Врчак

Coca Cola

Пашламарка
Член од
4 јануари 2009
Мислења
887
Поени од реакции
1.426
Ќе ја искористиме темата додека некој модератор не ја отвори вистинската :)


: ) lights, camera, action + perfection and magic = me



Мајндблоун шо се десило со мозокот на братот..Жал ми паѓа и воопшто не можам да поверувам дека на братот му летнало пилето - дека го знам лично. Човекот беше скрос кул тип, никад не навлегувал во овие теми за кои сега зборува. Гледам на фејсбук го пцуе Господ, влегол у некој прелош филм...
Не е поентата да го извреѓаме можда си има мака, ама освен дрога не верувам дека нешто друго би му ги испило мозокот до овој степен.

У една емисија ги прашуваа Панчо и Андреј, што се дешава со Врчак и дали имаат копнтакт со него.

Луѓево дадоа еден не јасен одговор. Ама сега сфаќам дека било ишарет " остај тоа, не пипај таму."

Греота.
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.278
Поени од реакции
22.550
Доволно е да се прочита насловот на песнава "да ме лижнеш" и се е јасно кое дно го допрел дечково. За изгледот не мора ни да се коментира.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.659
Поени од реакции
38.845
не знам што е работава али слушав дел од видеово она долгото, и човеков дефинитивно не е на иста фреквенција со другиве луѓе.
 

Coca Cola

Пашламарка
Член од
4 јануари 2009
Мислења
887
Поени од реакции
1.426
Малку прогуглав и најдов инфо дека има лежено во Бардовци. Има интересни информации дека доста дрога се има правено, ваљда е шизнат ептен ама греота е, се надевам дека не е оставен сам и дека има помош.... и дека нема само сеир да се пука се до некој безвезе крај каде што сите ќе излезе дека знаеле ама си траеле.. се надевам овој пат ќе се опаметиме и ќе поминеме без навреди до посер.
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.278
Поени од реакции
22.550
Теми сум отварал, од кур не сте ме мавале. Дојдовте на моето, повелете, седнете. :cool:
Мене ме зачудува фактот 2008 год пред 15 години на какво убаво и високо ниво сте дискутирале.
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.656
Поени од реакции
34.946

И повторно сам,
чека од Бардовци да поминат,
да го однесат,
во некоја соба кај што не бил,
досега.
 

A__

Супер модератор
Член од
16 март 2005
Мислења
4.572
Поени од реакции
7.464
Сигурни сте дека е ова е Врчак? Повеќе ми изгледа на Византиецот после предновогодишна амстердамска „спид„ ексурзија со бујната плавоока Ингрид која му ја појачала дозата без овој да примети
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom