Навивачки групи во Македонија!

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
11 април 2022
Мислења
9
Поени од реакции
23
Како за некој кој каменуваше комбе велешани кои ви гостуваа пред некоја година многу се расфрлувате со такви муабети.
2-3 ве каменуваа тоги мислиш дека беше договор на групата ?? Плус да планиравме би пееле ли на крајот заедно со вас Македонија на Македонците??
 
Член од
4 мај 2019
Мислења
193
Поени од реакции
2.696
Како за некој кој каменуваше комбе велешани кои ви гостуваа пред некоја година многу се расфрлувате со такви муабети.
И претходно го имам кажано воа ама еве пак тогаш каменувањето беше од поединци, немаше никакво организирано каменување башка Лозари и Гемиџии тиа период макар и до ден денеска се во пријателски односи. А иначе од тогаш до сега немало никакво каменување организирано од Лозари оти сакаме да се искорене тоа не живееме во камено време.
 
Член од
28 јуни 2022
Мислења
2.507
Поени од реакции
8.842
И претходно го имам кажано воа ама еве пак тогаш каменувањето беше од поединци, немаше никакво организирано каменување башка Лозари и Гемиџии тиа период макар и до ден денеска се во пријателски односи. А иначе од тогаш до сега немало никакво каменување организирано од Лозари оти сакаме да се искорене тоа не живееме во камено време.
Хаха, значи од сите е организирано, а од вас не, така? Дај те молам, тоа го тупевме и страници наназад, дека кога во Скопје беа каменувани автобусите на Чкембари, сите викавте како било организирано, а нема врска, ние во сала поима немавме.
 
Член од
24 ноември 2022
Мислења
33
Поени од реакции
41
Дечко што се палиш бе,за вас е доволна една по саглам подгрупа од Комити да ве распадне,радувајте се сезонава се гледаме догодина.
Хахах не е за џабе цела МК сцена + швајцарциве vs Комити.. што викаш една подгрупа ќе им ја реши судбината..
На другарчињата од Штип не им остана ниедно знаме да си вратат дома пред десетина години.. и они и Лозари бегаат на две различни страни едни од други, вика биле најдобри, абе драми.
Чкембари од туѓина се враќаат за Вардар да го гледаат кај нив на планина.
Абе место да го тупите тука идете напрајте нешто корисно за вашите групи.. Не ги заслужувате Комити, нема конкуренција, а и за воља на вистината ретко кој има услови да ги угости на нивен стадион. За жал двете најголеми албански групи моментално се пред вас, поработете на тоа, остајте на paint точки ставање да ги броите Комити, кај вас треба луге да фотошопираме за да ви бидат пуни трибините.
 
Член од
4 мај 2019
Мислења
193
Поени од реакции
2.696
Хаха, значи од сите е организирано, а од вас не, така? Дај те молам, тоа го тупевме и страници наназад, дека кога во Скопје беа каменувани автобусите на Чкембари, сите викавте како било организирано, а нема врска, ние во сала поима немавме.
Море да кажиш дека 5 6 души фрлиле со камен па ајде не е организирано ама по 50 души од двете страни со шалеви комити дуксери комити.
 
Член од
28 јуни 2022
Мислења
2.507
Поени од реакции
8.842
Море да кажиш дека 5 6 души фрлиле со камен па ајде не е организирано ама по 50 души од двете страни со шалеви комити дуксери комити.
Членови на Лозари каменуваа така? Да, организирано или не, таа е вистината.
 
Член од
1 април 2018
Мислења
2.090
Поени од реакции
4.062
И претходно го имам кажано воа ама еве пак тогаш каменувањето беше од поединци, немаше никакво организирано каменување башка Лозари и Гемиџии тиа период макар и до ден денеска се во пријателски односи. А иначе од тогаш до сега немало никакво каменување организирано од Лозари оти сакаме да се искорене тоа не живееме во камено време.
Пред 3 месеци во Прилеп не корневте од трибина од бетонот и не фрлавте по публика или не важи не е камен то?:D
 
Член од
4 мај 2019
Мислења
193
Поени од реакции
2.696
Пред 3 месеци во Прилеп не корневте од трибина од бетонот и не фрлавте по публика или не важи не е камен то?:D
Или цела група мајмуни дојдовте од спротива да фрлате на нас, хмммм???
 
Член од
28 јуни 2022
Мислења
2.507
Поени од реакции
8.842
Пред 3 месеци во Прилеп не корневте од трибина од бетонот и не фрлавте по публика или не важи не е камен то?:D
Не важи за нив, само други кога фрлаат важи, инаку сигурно два тројца фрлале само, од кои групата се оградува, двојни стандарди кога станува збор за минусни поени на навивачки групи.
 
Член од
4 мај 2019
Мислења
193
Поени од реакции
2.696
Не важи за нив, само други кога фрлаат важи, инаку сигурно два тројца фрлале само, од кои групата се оградува, двојни стандарди кога станува за минусни поени на навивачки групи.
Пушти Победа - Тиквеш на полувреме и види како цел коп позади знаме на мајмуни се растура и доаѓаат на другата страна за да фрлаат се ќе ти биде јасно.
Прво провери после пиши.
 
Член од
1 април 2018
Мислења
2.090
Поени од реакции
4.062
Или цела група мајмуни дојдовте од спротива да фрлате на нас, хмммм???
Не ми се отвора пак та тема и не ми се пишува, на кратко ќе пишам само како беше. Дојдоја од кај нас тука на чошот и пееја и викаја ама никој не фрли по вас. Туку од кај вас први фрлија од горните редови убо знајш сам и после и од кај нас вратија исто, не негирам то и го осудувам. Ама муабетов ми е не се правете толку фини и дека вие то не го прајте. оти не сте такви.
Автоматски споено мислење:

Пушти Победа - Тиквеш на полувреме и види како цел коп позади знаме на мајмуни се растура и доаѓаат на другата страна за да фрлаат се ќе ти биде јасно.
Прво провери после пиши.
А исто тука знајш и дека продаваја пиво во фрижидерите и пола дојдоја по пиво на полувреме, а не специјано за вас. Е сега дека полицијата остај сето то да се одвива на 5-6 метри воздушно растојание е друга приказна.
 
Член од
24 март 2012
Мислења
648
Поени од реакции
718
Не ми се отвора пак та тема и не ми се пишува, на кратко ќе пишам само како беше. Дојдоја од кај нас тука на чошот и пееја и викаја ама никој не фрли по вас. Туку од кај вас први фрлија од горните редови убо знајш сам и после и од кај нас вратија исто, не негирам то и го осудувам. Ама муабетов ми е не се правете толку фини и дека вие то не го прајте. оти не сте такви.
Автоматски споено мислење:


А исто тука знајш и дека продаваја пиво во фрижидерите и пола дојдоја по пиво на полувреме, а не специјано за вас. Е сега дека полицијата остај сето то да се одвива на 5-6 метри воздушно растојание е друга приказна.
Најаки ми се лозари дечкиве, критики ФУЛ на сите че помислиш дека се незнам кој, а уствари 50 души просек на утакмица, незнам ни толку дали че имаше да не ги финансираа, арно неколку души меѓу нив има едуцирани па ја права цела визуелација на трибина.
А за на улица глупо е да се прај муабет, незнам дали има некој помалце минуси од нив, пред години, М97 со најава влез во сред Каварадрци и чекање подолго време, шетање по ќуки и звонење на тогашен воџа, нигде ги немаше тогаш, а сега по коментариве ќе си помислиш еве ги Делије Север :D :ROFLMAO:
 

Attachments

Член од
22 февруари 2022
Мислења
300
Поени од реакции
1.594
Најаки ми се лозари дечкиве, критики ФУЛ на сите че помислиш дека се незнам кој, а уствари 50 души просек на утакмица, незнам ни толку дали че имаше да не ги финансираа, арно неколку души меѓу нив има едуцирани па ја права цела визуелација на трибина.
А за на улица глупо е да се прај муабет, незнам дали има некој помалце минуси од нив, пред години, М97 со најава влез во сред Каварадрци и чекање подолго време, шетање по ќуки и звонење на тогашен воџа, нигде ги немаше тогаш, а сега по коментариве ќе си помислиш еве ги Делије Север :D :ROFLMAO:
Сега овој сони ериксон профилов ке те демантира одма како можеш да ги падниш ниско и да ги наречиш делије север
 
Член од
11 април 2022
Мислења
9
Поени од реакции
23
Не ми се отвора пак та тема и не ми се пишува, на кратко ќе пишам само како беше. Дојдоја од кај нас тука на чошот и пееја и викаја ама никој не фрли по вас. Туку од кај вас први фрлија од горните редови убо знајш сам и после и од кај нас вратија исто, не негирам то и го осудувам. Ама муабетов ми е не се правете толку фини и дека вие то не го прајте. оти не сте такви.
Автоматски споено мислење:


А исто тука знајш и дека продаваја пиво во фрижидерите и пола дојдоја по пиво на полувреме, а не специјано за вас. Е сега дека полицијата остај сето то да се одвива на 5-6 метри воздушно растојание е друга приказна.
Не знам гомна јадење сал сеа и вие, значи никој од нас немаше камен да ве маане ниту пак на трибината имаше камен да се земе ,горе на копот претежно млада екипа над нив ебр и мислиш ли дека нема ли да реагира ебр или у коалиција сме со нив не смеат да не чепнат, а зошто реагирате први знаете убаво (знамето уште ве боле)...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom