Пресвртница за Украина

Дали ја оправдувате воената агресија на Русија над Украина?


  • Вкупно гласачи
    681
Член од
10 јануари 2008
Мислења
745
Поени од реакции
1.890
Ама и Господинот Владимирович малце не е фер, педерче право е.

Нацистиве тука а и низ свет у постела го легнаа, а тој земал со снајпер пука се спрема за на фронт.
 
Член од
30 август 2011
Мислења
1.106
Поени од реакции
1.364
Ама и Господинот Владимирович малце не е фер, педерче право е.

Нацистиве тука а и низ свет у постела го легнаа, а тој земал со снајпер пука се спрема за на фронт.
добро е од визба што го извадија
почна да зборува народов
 
Член од
10 јануари 2008
Мислења
745
Поени од реакции
1.890
добро е од визба што го извадија
почна да зборува народов
Си ги помешал лончињата нешто. Тој од визба што не знае каде е кој е што се дешаа, од другата страна на барата е. Се одзива на името Џо (без навреда за кучињата).
Автоматски споено мислење:

пукам јас редовно, ти имаш пушка освен на кантер видено? :icon_lol:
Петарди и балони не се бројат.
 
Член од
30 август 2011
Мислења
1.106
Поени од реакции
1.364
Си ги помешал лончињата нешто. Тој од визба што не знае каде е кој е што се дешаа, од другата страна на барата е. Се одзива на името Џо (без навреда за кучињата).
Абе стариот не е застанат, дури паѓа по скали од трчање :icon_lol: туку ботокс лејди доли партон ме чуди што излегол од визба, требаше драгуновион од некоја маса 30 метра долга да го пукне :icon_lol:

Петарди и балони не се бројат.
тие на деца како дарче му ги оставам, сега ќе ја отворат сезоната за еден месец :icon_lol:
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
24.438
Поени од реакции
40.292
Абе стариот не е застанат, дури паѓа по скали од трчање :icon_lol: туку ботокс лејди доли партон ме чуди што излегол од визба, требаше драгуновион од некоја маса 30 метра долга да го пукне :icon_lol:


тие на деца како дарче му ги оставам, сега ќе ја отворат сезоната за еден месец :icon_lol:
еди, зошто Путин те нервира? Човекот е пример како некој треба да води држава за разлика од оние западњачки што се мењат еве на 45 дена веќе.
 
Член од
10 јануари 2008
Мислења
745
Поени од реакции
1.890
Абе стариот не е застанат, дури паѓа по скали од трчање :icon_lol: туку ботокс лејди доли партон ме чуди што излегол од визба, требаше драгуновион од некоја маса 30 метра долга да го пукне :icon_lol:


тие на деца како дарче му ги оставам, сега ќе ја отворат сезоната за еден месец :icon_lol:
Абе сеа го изеде бабушот па и хехенцава не те извадија нешто.
 
Член од
30 август 2011
Мислења
1.106
Поени од реакции
1.364
еди, зошто Путин те нервира? Човекот е пример како некој треба да води држава за разлика од оние западњачки што се мењат еве на 45 дена веќе.
путин е пример за водач за луѓе кои се мераклии за 'цврста рака'
владеењето се покажува на друго место, не со јавање коњи гол и слични мачо филмови за да дркаат југословени во мидлајф крајсис
еве во војнава пример го видовме колку мачо фаца да ти бил :icon_lol:
Автоматски споено мислење:

Јас и артилерија сум видел, а камоли пушка.
каде бе, на бетелфилд четворката :icon_lol:
 

The xx

Russia state-affiliated bot. ☑️
Член од
8 април 2013
Мислења
6.381
Поени од реакции
12.086
@kano
Абе брат вас доле јамбулии не ви требаат ? :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom