Како си ги замислувате членовите на форумов?

Член од
29 ноември 2014
Мислења
990
Поени од реакции
3.954
Првата замисла очигледно ми била погрешна, сега вака го замислувам @Византиецот:

Simon-Leviev-e1603265879668.jpg





Симон Левиев е употребен како мамка за да се тргне фокусот од вистинскиот Tinder Swindler, а тоа е Византиецот, ама не сте слушнале од мене.
 

Византиецот

what you looking at, ass
Член од
14 март 2021
Мислења
2.607
Поени од реакции
6.029
Ноуп. Од толку богата светска кинематографија, филмови, приказни за ликови чиј живот е авангарда, тебе филм за инстаграм инфлуенсер ти е онака врвот на културното воздигнување, and that my boys and girls is what happens when you peak in highschool. Кажи главен им беше во средно, ти пра здраво ко че те видат легендо. Хај фајв со залет да пукни.
Јас не користам социјални медиуми, а ти се чудиш зошто си уште во Скопје.

 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.765
Поени од реакции
9.559
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.546
Поени од реакции
21.524
Прегледај го приврзокот 328727

Форумскава банда која го уништува форумов со нивната некултура, кога ќе начекаат некој член за да го "турат у бубањ".....олошите @Partizanen banditen, @Invader, @SK-92, @Ivica^, @Filip Telford, @Tyrael ....а оној горе е душичката @Византиецот ..............................:kafence:
Да не се лажеме, оној горе си ти. Затоа и знаеш кого да тагираш.
Јас конкретно не реагирам на неговите постови. Не е он твоја клапа иако сакаш да го презентираш како таков.

Да се надоврзам на @Corvus


1649941626329.png
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.765
Поени од реакции
9.559
Да не се лажеме, оној горе си ти. Затоа и знаеш кого да тагираш.
Јас конкретно не реагирам на неговите постови. Не е он твоја клапа иако сакаш да го презентираш како таков.

Да се надоврзам на @Corvus


Прегледај го приврзокот 328742
Ти мене машко ли ме замислуваш :tapp:
 

Византиецот

what you looking at, ass
Член од
14 март 2021
Мислења
2.607
Поени од реакции
6.029
Мачево меџу нозе ми е така расолзена од последниве постови. Не бива појче вака. Also. Echt.
Кај е се прозева смајлито ко че ти треба.

Исто @Византиецот



^ jokes aside, родителите на пилево се од Дубровник. Избркани Италијанци на крајот од 2ра светска, кој 2 миленими седеле таму, се селат во Канада.

Вака или онака и ова пиле е Источо Римско, познато и како Византиско или наше (кхм мое, auf jeden Fall!).
 
Последно уредено:

Византиецот

what you looking at, ass
Член од
14 март 2021
Мислења
2.607
Поени од реакции
6.029
таја сум дејм ит! шо живот че беше ова *плачи со дланките на лице*
*повремено буричка то помфрито во фритезата да не ми загори, ко куро в рака шо ми гори*

платинум босанката уште пробува да ги наваса дебелите германчина со сок спотната в чело.
Не е со џипот во Баден ich verspreche.
И тие прамени никогаш не биле над мене, а богами ни под мене. Ненадоедн фалбаџија еден.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom