Факултет за Информатички Науки и Компјутерско Инженерство - ФИНКИ

Член од
6 октомври 2019
Мислења
38
Поени од реакции
62
Некој знае отприлика кога се активираат молбите за промена на професор? И по која основа можам да сменам професор ако немам преклопување на часови со задолжителен предмет (затоа што немам задолжителни семестаров)?
 
Член од
16 февруари 2022
Мислења
1
Поени од реакции
0
Dali nekoj znae sega ako polagam KA sledna godina dali bi mi se priznalo ako se prefrlam na dr smer kako AOK?
 
Член од
20 март 2021
Мислења
12
Поени од реакции
0
Здраво колеги, доколку некој има база на прашања по предметот Анализа на софтверски барања, ако може да ми прате :))
 
Член од
25 ноември 2021
Мислења
27
Поени од реакции
0
Mislenje za predmetite AOK i Biznis statistika? Kako se polagaat? Postojat bazi na prasanja za ucenje?
 
Последно уредено:
Член од
20 октомври 2020
Мислења
253
Поени од реакции
102
Mislenje za predmetite AOK i Biznis statistika? Kako se polagaat? Postojat bazi na prasanja za ucenje?
Си бараат учење и 2-та предмета. Се полагаат преку 2 колок. или преку испит ко скоро секој друг предмет. За БиС памтам дека имаше и не задолжителна семинарска работа.
 
Член од
4 октомври 2021
Мислења
38
Поени од реакции
5
Дали основи на веб дизајн прв колоквиум е теорија и дали има есејски прашања?
 
Член од
25 ноември 2021
Мислења
27
Поени од реакции
0
Potvrda za redoven student za vadenje slobodna za avtobus moze da se izvadi online ili mora da se odi na fakultet da se zeme?
 
Член од
26 февруари 2022
Мислења
2
Поени од реакции
1
Дали некој може на кратко да ми објасни за поднесување на хартиенатите пријави за испит физички.
Положив 4/5 од предметите, па сега треба да доставам само четири пријави?
Доколку го положам во летна испитна сесија преостанатиот предмет тогаш треба да доставам за тој предмет така?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom