Вашето прво сексуално искуство

Член од
18 ноември 2010
Мислења
38
Поени од реакции
5
Јас на 23 год. тоа е малку чудно и првите неколку пати имав проблеми, а она се сваќаше погрешно но неможев да и кажам отворено само би се укопал во земја, а од друга страна нема да вирува ни 2% :toe:
 

Scorpia

The one and only
Член од
4 април 2011
Мислења
86
Поени од реакции
16
Jas imav so togashniot decko nekolku neuspesni obidi poradi moj strav, i posle ednash , kaj nego doma, koga voopshto ne ni planiravme se sluci i iskreno osven shto mi beshe cudno i delumno neprijatno, ne me bolese i ne mi tecese krv kojznae kolku :) posle toa, mi se otvorija horizontite hahaha
 
Член од
30 март 2011
Мислења
117
Поени од реакции
12
Jas imav so togashniot decko nekolku neuspesni obidi poradi moj strav, i posle ednash , kaj nego doma, koga voopshto ne ni planiravme se sluci i iskreno osven shto mi beshe cudno i delumno neprijatno, ne me bolese i ne mi tecese krv kojznae kolku :) posle toa, mi se otvorija horizontite hahaha

Ти се отворија хоризонтите и ради тоа не си више со дечкото? аххх што сме вие женските:pos2:
 

Scorpia

The one and only
Член од
4 април 2011
Мислења
86
Поени од реакции
16
Ти се отворија хоризонтите и ради тоа не си више со дечкото? аххх што сме вие женските:pos2:
hahaha ne bre! : )))) so deckoto ne sum poso beshe seljak :D idevme posle "sluckava" uste nekoi 8 meseci ali bidna posle shto bidna i patistata ni se razdelija :D
 

DracevoTheCity

Чиста Македонија !
Член од
7 ноември 2008
Мислења
8.650
Поени од реакции
9.855

pHiLLiPcHo

Шушљак
Член од
26 февруари 2009
Мислења
892
Поени од реакции
68
Добро е се радувам што го направив еден месец пред да пунам 16 години :) Се деси кај девојка ми дома..она сама,нешто првин лапање ау у кревет..па фаќање малце напалување..Вадење зелен спортекс и тоа е тоа.Искрено мислев ке свршам за 30 секунди како што е обично дркање ама за чудо издржав 25 минути :).Беше кул,после се заучив и на секоја недела по еднаш
P.S-Не и беше првпат, така да немав муки со "кинење":tv:
 
Член од
12 август 2010
Мислења
2.890
Поени од реакции
906
Добро е се радувам што го направив еден месец пред да пунам 16 години :) Се деси кај девојка ми дома..она сама,нешто првин лапање ау у кревет..па фаќање малце напалување..Вадење зелен спортекс и тоа е тоа.Искрено мислев ке свршам за 30 секунди како што е обично дркање ама за чудо издржав 25 минути :).Беше кул,после се заучив и на секоја недела по еднаш
P.S-Не и беше првпат, така да немав муки со "кинење":tv:
25 минути прва рунда?:uvo: или си бил поднапиен или девојкати мора да е ружна:pos::pos::pos::pos:
 

pHiLLiPcHo

Шушљак
Член од
26 февруари 2009
Мислења
892
Поени од реакции
68
25 минути прва рунда?:uvo: или си бил поднапиен или девојкати мора да е ружна:pos::pos::pos::pos:
Не бе чоече..не сум до толку ментален :) Малце 2-3 чаши Вила марија..ама тоа као вода иде да го .. :)
 

Suvopi4est

The One & Only
Член од
4 февруари 2011
Мислења
148
Поени од реакции
18
еххх многу јако беше .. една вечер послем мојата журка у Ла Каффе кај мене у станче .. она срамежлива изгаси све светла што може да се види и буквално ја кинев у црна темница (прст пред око не се гледаше).
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.704
Поени од реакции
19.768
еххх многу јако беше .. една вечер послем мојата журка у Ла Каффе кај мене у станче .. она срамежлива изгаси све светла што може да се види и буквално ја кинев у црна темница (прст пред око не се гледаше).
Сигурен си дека неа ја кинеше??? :)

Ја некажувам срам ми е, вие сте преизживеани во тој поглед од мене... со тоа што прв дечко имав на 16 и пол, мојата прва сексуална дегустација настана на 20 години (страшно), да ми текнеше малку да ги опуштам ова мускуливе ебани и после 3 чаши Тга може немаше толку фобија да напраам, арно ама бидна, цел циркус беше тоа што под мене имаше една бањарка оти си мислефме дека можеби ќе искрварам при чинот... првиот пат беше хорор понатака работите се разглабаа и сега сме тоб, сите финти си ги знаеме потесно пошироко, арно ама како наравоучение на прикаскава филм ми беше повеќе психички од колку она навистина што се случи, ама затоа и се вика прв пат нели ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom