Scorpia
Поени од реакции
16

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • "Знам те пушко кад си пиштољ била " до сега го имав слушнато само од татко ми :D...
    Сакав само да појаснам :) во тој форум смајлито се подразбира и без да стои :)
    Р
    Фала на поканата за пријателсво,нова тука а?хав а најс стеј :pipi:
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom