Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
9 ноември 2020
Мислења
1
Поени од реакции
1
Da li je moguće naći bilo sta sa
Код:
http://olympusbox.xyz/stalker_portal/c/
 
Последно уредено од модератор:
Член од
13 март 2018
Мислења
37
Поени од реакции
8
Uzeo xiaomi mitv stick. Koji plejer mi prepocujete zbog stabilnosti i da ne secka(tivimate. Ott navigátor Ili iptv extrém). Molim misljenje o ovim Aplikacijama Ili neki drugi predloge za plejer.
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.838
Поени од реакции
3.091
Ja kad sam zadnji put dao diogen i objasnio kako se može gledat u stb, sutra stalo na taj naćin.. I onda sam se zajebavao 5 dana da skužim kako i tek uz pomoć uspio..
Автоматски споено мислење:

Mozda sam i vlasniku dao i objasnio haha.. Bio mi nepoznat nik... Ali sta ću.. Reko da ljudi gledaju i eto sranja.. Nemora bit da je povezano ali mozda...
 
Член од
8 ноември 2017
Мислења
179
Поени од реакции
578
Ja kad sam zadnji put dao diogen i objasnio kako se može gledat u stb, sutra stalo na taj naćin.. I onda sam se zajebavao 5 dana da skužim kako i tek uz pomoć uspio..
Автоматски споено мислење:

Mozda sam i vlasniku dao i objasnio haha.. Bio mi nepoznat nik... Ali sta ću.. Reko da ljudi gledaju i eto sranja.. Nemora bit da je povezano ali mozda...
Ako moze na pp kako radi na stb
 
Член од
13 март 2018
Мислења
37
Поени од реакции
8
Molim misljenje . uzeo sam xiaomi me tv stick : koji android iptv plejer mi preporucujete za slabiji internet tj koji je najstabilniji plejer . /tivimate , ott navigator, extreme ili ........ hvala
 
Член од
27 мај 2016
Мислења
57
Поени од реакции
65
Ja kad sam zadnji put dao diogen i objasnio kako se može gledat u stb, sutra stalo na taj naćin.. I onda sam se zajebavao 5 dana da skužim kako i tek uz pomoć uspio..
Автоматски споено мислење:

Mozda sam i vlasniku dao i objasnio haha.. Bio mi nepoznat nik... Ali sta ću.. Reko da ljudi gledaju i eto sranja.. Nemora bit da je povezano ali mozda...
Samo da odgovorim da sam ja taj nepoznati nik kome si pomogao i da nisam vlasnik diogena nego lik kao i velika većina ljudi ovde(nismo svi baš vlasnici) koja se slabo razume u ove stvari i malo slobodnog vremena koje ima koristi da nešto nauči uz pomoć dobrih ljudi koji se razumeju u ovo i hoće da pomognu. Žao mi je što sam ti ostao u lošem sećanju, slučajno se tako poklopilo da stvarno odmah stane kada si mi objasnio i hvala ti još jednom i javno na pomoći.
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Ja kad sam zadnji put dao diogen i objasnio kako se može gledat u stb, sutra stalo na taj naćin.. I onda sam se zajebavao 5 dana da skužim kako i tek uz pomoć uspio..
Автоматски споено мислење:

Mozda sam i vlasniku dao i objasnio haha.. Bio mi nepoznat nik... Ali sta ću.. Reko da ljudi gledaju i eto sranja.. Nemora bit da je povezano ali mozda...
Kad si hteo da ispadnes jack,eto i mandrak11 se javio a i dalje je ne poznat.Pa sad ga ti znaj...Zacudio si me izjavom a inace si ne poverljiv,eto BURMANU i meni nebi sigurno dao ...he...he... a znamo se cetvrt veka.

I pitanje za mandraka,kako si se prepoznao o_Ova tema ima ogroman broj korisnika,a i odmah si se javio kao da pomno pratis desavanja.Samo sam primetio....
 
Последно уредено:
Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
Molim misljenje . uzeo sam xiaomi me tv stick : koji android iptv plejer mi preporucujete za slabiji internet tj koji je najstabilniji plejer . /tivimate , ott navigator, extreme ili ........ hvala
za slabiji internet bilo koji plejer ti neće praviti razliku, treba da tražiš SD kanale, HD i FHD se ne mogu pristojno gledati
za komotno gledanje IPTV treba ti internet od bar 20mbps, 50 je optimum
i obavezno utp povezivanje android boxa sa ruterom, preko wifi nije stabilno
 

Kajgana Shop

На врв Bottom