Охрид

M-1

Добро утро Махачкала!
Член од
6 септември 2010
Мислења
4.243
Поени од реакции
7.363
Член од
13 јануари 2015
Мислења
794
Поени од реакции
272
Која е најдобра опција за телевизија во Охрид? Не живеам во Охрид, но периодично го посетувам. Летово почесто ќе одам.
 
Член од
12 ноември 2008
Мислења
2.302
Поени од реакции
1.775
Која е најдобра опција за телевизија во Охрид? Не живеам во Охрид, но периодично го посетувам. Летово почесто ќе одам.
Кабловска Инфел, евентуално БУМ ТВ пошто мојш да го шеташ ресиверот.
 

M-1

Добро утро Махачкала!
Член од
6 септември 2010
Мислења
4.243
Поени од реакции
7.363
Која е најдобра опција за телевизија во Охрид? Не живеам во Охрид, но периодично го посетувам. Летово почесто ќе одам.
Шо и да клајш немат да е то охридското, зш ти теквит дек Морис ја немат.
Со Инфел иам раскрстено уше пред кизнајт колку години, сеа како работат нит знам а и искрено не ме ни интересират.
Телекабел ти се добри, без обврски за договор клај истај :D
 
Член од
15 јануари 2008
Мислења
5.041
Поени од реакции
12.031
Море, Охриѓани, се спремивте психички за престојната инвазија од Скопјанишчана?
 
Член од
12 ноември 2008
Мислења
2.302
Поени од реакции
1.775
Со цени и канали како се, знаеш ли?
Инфел имат скоро све, средени канали, HD е вистинско HD, цена е 450 ден. месечно, само арените ти фалет. За Телекабел не знам, она шо имам видено не им се така средени каналите. Алтрасат најбатал, ама најефтини, 2700 годишно за викенд стан.
 

Darklady

Модераторка
Член од
29 октомври 2011
Мислења
5.541
Поени од реакции
34.841
Море, Охриѓани, се спремивте психички за престојната инвазија од Скопјанишчана?
Се бара кревет повеќе.
Големата преселба на охриѓани :icon_mrgr: Сите за празник во Охрид, а охриѓани надвор од Охрид, ќе се окупира Дебрца :pos:
 

AAbrat

*******
Член од
28 октомври 2015
Мислења
703
Поени од реакции
1.584
Инфел имат скоро све, средени канали, HD е вистинско HD, цена е 450 ден. месечно, само арените ти фалет. За Телекабел не знам, она шо имам видено не им се така средени каналите. Алтрасат најбатал, ама најефтини, 2700 годишно за викенд стан.
Луда работа јас сум на Алтрасат и баш вчера пуштам тв, пола канали ми ги отвараше пола не .:pos:
 
Член од
13 јануари 2015
Мислења
794
Поени од реакции
272
Инфел имат скоро све, средени канали, HD е вистинско HD, цена е 450 ден. месечно, само арените ти фалет. За Телекабел не знам, она шо имам видено не им се така средени каналите. Алтрасат најбатал, ама најефтини, 2700 годишно за викенд стан.
Во која смисла најбатал?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom