Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
Sve je manje nas idola,
K'o da smo koralji...
Odmahni rukom preko stola,
I grubu riječ pošalji.

Da te više ne volim kažem,
Da blato mi je draže...
I mjenjam pejzaž nekim kolažem,
Neću da me traže.

U vremenu riječ ne vrijedi ništa,
A zastati nije lako.
Nema za mene pristaništa,
Odustajem polako.

Dobro vam jutro dobri ljudi.
 
Член од
18 ноември 2018
Мислења
678
Поени од реакции
529
dobro jutro molio bi tu listu sto velis nek se javi ko zeli pa eto ja se javi fala
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.383
Поени од реакции
2.821
Treba mi Album DraganaLukića Luky-a -Ararita u bilo kom audio formatu, da je free down I DA LINKOVI RADE
Znači.:
Luky-Ararita (ostalo ne triba)
Hvala za one koji pomognu;)
 
Член од
25 август 2016
Мислења
357
Поени од реакции
1.270
Mene bas zanima na koliko televizora u isto vreme gledate tu utakmicu ili sta vec,pa vam toliko smeta to kasnjenje?!Jer ako se gleda na jednom tv-u,sto bi bilo normalno valjda, odakle znate da ista kasni?Ima jos uvek dosta ljudi koji bi bili zadovoljni da gledaju i te famozne programe sto kasne,ali iz nekog razloga nisu u mogucnosti,a vi(medju kojima sam i ja) imate i resivere i liste i opet ne valja?!Cudan smo mi neki narod,zato tako i prolazimo.Pozdrav za sve,posebno za Burmana i nadam se da ce mu se SBB srediti da ne kasni slika:)
 
Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
Mene bas zanima na koliko televizora u isto vreme gledate tu utakmicu ili sta vec,pa vam toliko smeta to kasnjenje?!Jer ako se gleda na jednom tv-u,sto bi bilo normalno valjda, odakle znate da ista kasni?Ima jos uvek dosta ljudi koji bi bili zadovoljni da gledaju i te famozne programe sto kasne,ali iz nekog razloga nisu u mogucnosti,a vi(medju kojima sam i ja) imate i resivere i liste i opet ne valja?!Cudan smo mi neki narod,zato tako i prolazimo.Pozdrav za sve,posebno za Burmana i nadam se da ce mu se SBB srediti da ne kasni slika:)
To nema veze sa brojem televizora, jer streaming kao multimedijalni sadržaj mora da kasni jer je takva tehnologija, u startu kasni a posle je stabilan !
Ono što razni tv-kablovski operateri neće da kažu svojim korisnicima je da se i njihova tv bazira na streaming-u, i neizostavnom kašenjenju u odnosu na direktno emitovanje signala !!!
Kome smeta kašnjenje IPTV-a neka gleda DVB TV signal koji opet kasni u odnosu na analogni koji je izbačen jer nije bio dobar - a bio najbrži !!!
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.208
Поени од реакции
6.782
Treba mi Album DraganaLukića Luky-a -Ararita u bilo kom audio formatu, da je free down I DA LINKOVI RADE
Znači.:
Luky-Ararita (ostalo ne triba)
Hvala za one koji pomognu;)
imas na you tybe sve
kopiras link ubacis ovdje i konvertujes imas mp3 u jednoj minuti
Автоматски споено мислење:

Treba mi Album DraganaLukića Luky-a -Ararita u bilo kom audio formatu, da je free down I DA LINKOVI RADE
Znači.:
Luky-Ararita (ostalo ne triba)
Hvala za one koji pomognu;)
https://file.io/g0hn3cDsQhTX
 
Последно уредено:
Член од
24 мај 2016
Мислења
340
Поени од реакции
691
imas na you tybe sve
kopiras link ubacis ovdje i konvertujes imas mp3 u jednoj minuti
Автоматски споено мислење:


https://file.io/g0hn3cDsQhTX
@zokiniko uvijek vreba iz pozadine i uskoči kada kome treba pomoć...#RESPECT#
 
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
Mene bas zanima na koliko televizora u isto vreme gledate tu utakmicu ili sta vec,pa vam toliko smeta to kasnjenje?!Jer ako se gleda na jednom tv-u,sto bi bilo normalno valjda, odakle znate da ista kasni?Ima jos uvek dosta ljudi koji bi bili zadovoljni da gledaju i te famozne programe sto kasne,ali iz nekog razloga nisu u mogucnosti,a vi(medju kojima sam i ja) imate i resivere i liste i opet ne valja?!Cudan smo mi neki narod,zato tako i prolazimo.Pozdrav za sve,posebno za Burmana i nadam se da ce mu se SBB srediti da ne kasni slika:)
Prijatelju nikog to ne smeta eto samo tog Gurmana,Burmana ,postao paranoičan zbog toga.Dali zbog godina ,virusa,maski ,koče mu ga znat.Inace nisam primetio do sada da je neko toliko paranoičan zbog kašnjenja strima.Eto imam strimove koi kasne 2-3 sekunde na odnosu satelita ali to je nezamarljivo,ustvari ne treba se sa tim zamarati.
 

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Pa svesteno lice tesko da je nekom nesto dalo,poklonilo ,naucilo samo uzimat ,trazit.
Ti mu dodjes kao svesteno lice :pos:
bravo
Автоматски споено мислење:

Prijatelju nikog to ne smeta eto samo tog Gurmana,Burmana ,postao paranoičan zbog toga.Dali zbog godina ,virusa,maski ,koče mu ga znat.Inace nisam primetio do sada da je neko toliko paranoičan zbog kašnjenja strima.Eto imam strimove koi kasne 2-3 sekunde na odnosu satelita ali to je nezamarljivo,ustvari ne treba se sa tim zamarati.
hehehheeeee, ja paranoican - pa, tebi je pozlilo covece, izjesce te ljubomora
 
Последно уредено:
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
i, jos jednom da napomenem, korisnik sam SBB kablovske TV, ( u kuci imam 4 TV-a) imam polarotor i sa dobrim c linijama gledam skoro sve satelitske kanale, u svojoj sobi imam 2 compa sa velilim monitorima i gledam IPTV koji ne kasni, ;) :D tako da crknite dusmani :jeeee:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom