Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
elmu986...ja bih da napisem par rijeci...ali JAVNO...jer ovo se ne odnosi samo na tebe,vec i na sve ostale koji mnogo "pametuju"

cijenio sam te dok si potiho dijelio liste...najavio si javno kad dijelis liste u pp,javili se njih,ja vjerujem....dosta.medju njima bio i ja...cini mi se dva puta.bio si ljudina za mene...pravi bosanac...zemljak.
bio si za mene netko na koga se treba ugledati...mirno u pozadini djeliti ljudima liste kojima treba.
u medjuvremenu...ne znam sta se desilo s tobom...postao si arogantan,bahat....zasto????tko te to tako uvrijedio????pa ako i jeste...stavi ga na ignor listu i zavrseno....
sad si se okrenuo skroz na skroz....postao si aktrakcija zbog koje ovdje svracaju ostali clanovi...ne zbog tvojih listi...nego zbog tvojih gluposti....
nisi brate vise interesantan....barem meni....da postavis ex-yu listu koja ima 100 000 konekcija a ja nemam sta da gledam,ja je ne bih uzeo,pa makar gledao cijeli dan u zid.
smiri se covjece...nisi jedini koji dijeli liste...ima njih dovoljno koji to rade u tajnosti...
da si makar to sve sto znas oko iptv-a...sam skontao bez icije pomoci,to bi bilo OK.svaki covjek pred tobom bi morao da se nakloni.ali brate...ako neces nama priznati...priznaj sam sebi...da ono sto sto znas o iptv...naucili te drugi!!!
ne znam tko...i da li su bili placeni za njihove usluge...niti me interesuje,ali da imas imalo karaktera kao pravi znalci kao Losmij,Salezli,D3nis itd....koji imaju to sve u malom prstu...cutao bi i dalje u pozadini pomagao ljudima!!!
ovako...ti si dojadio sa svojim listama sto objavljujes javno i prepires se kao i jos njih par,burman sa svojim slikama,panelrazarac sa svojim takozvanim "razaranjem" panela itd...
ne daj boze da vas netko nesto pita u pp...to su onda odgovori kao za kviz milijunasa.
ako ce te pomoci ljudima...pomozite...ako necete..!!!!!
добро ,,си напишал,објаснил!!
али не морало 2-3 пати на крајот да употребуваш.....такви зборови!!!
едитирав,,заради останатото,,,
 
Член од
8 ноември 2018
Мислења
74
Поени од реакции
179
добро ,,си напишал,објаснил!!
али не морало 2-3 пати на крајот да употребуваш.....такви зборови!!!
едитирав,,заради останатото,,,
nisi trebao nista da brises...isao sam na rizik da oni svi mogu da procitaju kakvo misljenje ima obican clan o njima...riskirao sam ban...svjestan sam toga.
 
Член од
28 февруари 2018
Мислења
50
Поени од реакции
15
Zamanow, ali ima password zip fajl
Evo linkova sa kojih sam ja preuzeo :

Edit, mislio sam da je rec o ovome , https://macscannerbyrevolution.blogspot.com/2021/03/ptvtools-by-manzera-ayena-v1-cracked.html , pa sam zato reako da ima password..

Izvinjavam se, ali cu ostaviti linkove ukoliko neko zeli da preuzme..
 

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
Nemojte meni glumiti strucnjake pozdrav iz BOSNE I HERCEGOVINE
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
nisi trebao nista da brises...isao sam na rizik da oni svi mogu da procitaju kakvo misljenje ima obican clan o njima...riskirao sam ban...svjestan sam toga.
ценам кога некој знае да објасни..и знае да се изрази........

а,на кој не му се допаѓа оваа тема не мора да не посетува!!!!

пишав дека се кое препирање ,,напаѓање е завршенпп за вечерва......и секое мислење ,,,,поврзано со тоа ,ќе биде избриашно!!!
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Ja sam to davno kupio, kad kupis skener dobijes zaman uz njega free , 15 dolara je skener bio.
за тоа разбрав,дека одамна не си го пуштил,,не си го користел,,,па си видел дека има надоградба,и најдоува макови

инаку сакам портал со име
veleznikadsampion.mostar :) :) :) :) :) :)
 

otkacen

Top-notch Сasual Dating Actual Girls
Член од
10 ноември 2018
Мислења
174
Поени од реакции
57
Zamanow, ali ima password zip fajl
Evo linkova sa kojih sam ja preuzeo :

Edit, mislio sam da je rec o ovome , https://macscannerbyrevolution.blogspot.com/2021/03/ptvtools-by-manzera-ayena-v1-cracked.html , pa sam zato reako da ima password..

Izvinjavam se, ali cu ostaviti linkove ukoliko neko zeli da preuzme..
AL SVE DZABE KAD NEMA PASSWORRD
 
Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
Nisam požar,
Više na zgarište ličim.
Ja sam kožar,
I tuđom se kožom dičim.

Nisam sjajan,
Više sam miran, ne režim,
Samozatajan,
Al' kad se naježim....

Pomičem neba,
Otpuhujem svjetla i tame,
Jer sve što mi treba...
Da ostave nas same!

A nemam to,
Jedinu želju mi gase,
Desit će se zlo,
Neka se sada spase!

Dobro vam jutro dobri ljudi.Ugodan vikend vam želim.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom