Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
5 февруари 2018
Мислења
383
Поени од реакции
772
samo pogledajte zadnjih desetak i vise stranica foruma, o cemu se ovde raspravlja
Автоматски споено мислење:


a, ja pokusavam da saznam, koji to strimovi ne kasne, i kako do takvih strimova da dodjemo i ti i ja, pa da utakmicu gledamo k'o ljudi, razumes
ma ja najvise volim kad kod komsije vicu gooooooooool a kod mene topkata jos negdje na sredini terena :)

Nesikiriki samo opusteno narode.
Prijatno i imajte ubev den....
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
jer treba da citam po forumu ko je veci kralj i car, dal' mostarac ili sarajlija, da li ima crvenu mecku ili traktor, i da li je pijan ili trezan, i moze li da mu se digne
Автоматски споено мислење:

ili cemo malo o ustasama i cetnicima, i o umetnickoj vrednosti domacih filmova
Автоматски споено мислење:

mozemo mi i o gastarbajterskoj nostalgiji, zasto su otisli i da li su pogresili sto su otisli
Автоматски споено мислење:

znaci, sirok je spektar iptv tema
 
Последно уредено:
Член од
8 април 2017
Мислења
1.838
Поени од реакции
3.091
jer treba da citam po forumu ko je veci kralj i car, dal' mostarac ili sarajlija, da li ima crvenu mecku ili traktor, i da li je pijan ili trezan, i moze li da mu se digne
Da ali ti pitaš stvari koje već znaš.. Svi oni zarađuju za kruh.. Neko ovako neko onako.. Najvažnije je ostat pošten u tome svemu... Pa zar nije bolje platit 8 ili 10 pa neka i12 eura nego plaćati duplo ako ne i troduplo za max tv i druge, da nespominjem da je pretplata za 5 programa hrt 80 kn tj 10,50 eura.. Pa ja mislim da ljudi koji drže iptv idu nama svima na ruku... Da nespominjem da bi bilo koji od njih osim luc luc, elmu i možda još koji da bi svi osim njih da ih bilo tko od nas pita gratis listu to i dobili.. Ja sam sto posto sigiran.. Pa nevidim u ćrmu je problem.. A ako i nećemo pitati opet zahvaljući njima imamo besplatno gledati... Mi bi trebali jebavat strane servere a svoje ćak i ćuvati.. To je moje mišljenje..
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Da ali ti pitaš stvari koje već znaš.. Svi oni zarađuju za kruh.. Neko ovako neko onako.. Najvažnije je ostat pošten u tome svemu... Pa zar nije bolje platit 8 ili 10 pa neka i12 eura nego plaćati duplo ako ne i troduplo za max tv i druge, da nespominjem da je pretplata za 5 programa hrt 80 kn tj 10,50 eura.. Pa ja mislim da ljudi koji drže iptv idu nama svima na ruku... Da nespominjem da bi bilo koji od njih osim luc luc, elmu i možda još koji da bi svi osim njih da ih bilo tko od nas pita gratis listu to i dobili.. Ja sam sto posto sigiran.. Pa nevidim u ćrmu je problem.. A ako i nećemo pitati opet zahvaljući njima imamo besplatno gledati... Mi bi trebali jebavat strane servere a svoje ćak i ćuvati.. To je moje mišljenje..
o ovome se i da raspravljati, samo da ne bude chat :D
 
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
opet nisi odgovorio koji to strimovi najmanje kasne
Автоматски споено мислење:

a, da pricamo mi o ovim reselerima i vlasnicima servera kako im ide biznis
udp strimovi legalnih provajdera čak analogno/digitalni su par sekundi napred og HD strimova ,bolji kvalitet,veći protok ,veća mogućnost kašnjenja od realnog vremena.Koliko ti na satelit kasni od realnog vremena
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Real Url: xtream-ui03.feel-tv.com:25461 Status: Active Created: 27.08.2020 12:49:38 Expires: Null Active Connections: 154 Maximum Connections: 10000 Formats: "m3u8","ts","rtmp"
 

Attachments

kikobasic

Finest Сasual Dating - Verified Damsels
Член од
31 јули 2020
Мислења
113
Поени од реакции
84
samo pogledajte zadnjih desetak i vise stranica foruma, o cemu se ovde raspravlja
Автоматски споено мислење:


a, ja pokusavam da saznam, koji to strimovi ne kasne, i kako do takvih strimova da dodjemo i ti i ja, pa da utakmicu gledamo k'o ljudi, razumes
eon najmannje strem kasni
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Real Url: 31.220.40.123:80 Status: Active Created: 11.09.2017 02:38:23 Expires: Null Active Connections: 2862 Maximum Connections: 6000 Formats: "m3u8","ts","rtmp"
 

Attachments

Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
eon najmannje strem kasni
mislim da to nije tacno
Автоматски споено мислење:

udp strimovi legalnih provajdera čak analogno/digitalni su par sekundi napred og HD strimova ,bolji kvalitet,veći protok ,veća mogućnost kašnjenja od realnog vremena.Koliko ti na satelit kasni od realnog vremena
samo sto ne znam s cim da uporedim satelit, mada sam nalazio drimove, koji idu brze i od satelita :D
Автоматски споено мислење:

evo npr. teme za raspravu, u kojoj domacoj listi je sinoc nova tv radila bez problema
 
Член од
7 мај 2013
Мислења
124
Поени од реакции
204
@ Starbucks1

Све сам те разум'о,

и ко има те канала што не касне нека пошаље немој да сте циције па само ви гледате :)
 
Член од
7 мај 2013
Мислења
124
Поени од реакции
204
ne kasne satelitski kanali, a kako njih da ti posaljem
1616940201210.png не трба сателитски него ако имаш неку добру листу
ал' да не штуца горе него кад ја попијем нешто јаче онда шаљи 1616940476817.png
дал' касни или не мене не смета.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom