Мрсни вицеви...

  • Креатор на темата irena_gvg
  • Време на започнување

Smasher

Професионален молер
Член од
27 јуни 2007
Мислења
811
Поени од реакции
9
Добар виц

Vikuska напиша:
si bile decko i devojka i vecerta se dogovorile da imaat seks iako tipkata imala menstruacija vo momentot no ne mu kazala. tipot sakal da se pokaze pa pocnal oralno da ja zadovoluva ( ne znam kako ne osetil deka tipkava ima ). slednoto utro tipot se budi tipkava ja nema i toj se gleda vo ogledalo siot krvjosan i veli : " abe ovaa ne samo sto sum ja izebal, tuku sum ja izel! ":tapp::vozbud::vozbud:

Добар е вицов нема што :):):):)!:pos2:
 

Sephiroth

One-winged angel
Член од
28 април 2006
Мислења
4.034
Поени од реакции
130
Праат муабет 2 секретарки:

Сек 1: Амори колку плата зимаш?
Сек 2: 200Е. Ти?
Сек 1: Ја 250. Абе зашо толку малку? Му седиш на директорот у скут?
Сек 2: Да.
Сек 1: Му даваш анално?
Сек 2: Да бе!
Сек 1: Му го пушиш?
Сек 2: Обавезно!
Сек 1: А спермата му ја голташ до последна капка???
Сек 2: Ииии без тоа не бива. Секогаш
Сек 1: Еееее тука ти е грешката! Директорот ти одбива 50 евра за хранарина!

Куманоец успеал да ќари хрватица на искачање. Ја носи кај него у стан. Све онака си тера по список, и коа доаѓа делот да и го стави, овој се мачи, се гњави, никако да го бутне внатре.....
Хрватицата: Страга (од страна) драги, страга!
Куманоецот: Абе не му је страа, него није му дн днска!!!

Ми се спие, не ми работи мозокот.....
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.073
Не е мрсен ама јак е
-Тато како сум се родил ?- прашува синот.
-Добро сине, знаев дека кога тогаш ќе ми го поставиш ова прашање. Еве како се случи тоа.
Тато и мама малку беа на chat, па потоа следеше copy/paste, на нашите слики. Потоа преку e-mail договоривме состанок. Се најдовме во cyber cafј, малку поразговаравме па отидовме во WC.
Потоа, мама направи неколку download-ди со memory stick- от на тато. Кога тато беше
подготвен за up-load приметивме дека немаме firewall.
Но, веќе беше доцна за undo а ни delete веќе не помогна.
Девет месеци подоцна вирусот веќе делуваше….
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
Влегува виолинист во месара..
Продавачката: повелете?
Виолинистот: ми треба жила од младо теле за мојата виолина!
Продавачката мисли овој ја ремети, го вика месарот,газдата.
Газдата:Повелете господине што ви треба?
Виолинистот: ми треба жила од младо теле за виолината (подобро ќе му свирела, као)
Газдата: епа видете, жила од младо теле за виолина немаме но можам да ви дадам пичка од крава за усна хармоника!
 

mc dc

I hate this bitch
Член од
20 август 2007
Мислења
508
Поени од реакции
0
Maz i zena se zagubile (posle brodolom) na nekoj pust ostrov i bile osameni nekoe vreme. Po edna nedela blizu do ostrovot imalo brodolom i imalo samo 1 prezivean. Tie se izraduvale deka ke imaat drustvo. I taka se zblizile so toj noviot i se dogovorile dodeka 2 odmaraat 1 da se kaci na drvoto i da cuva straza za vo slucaj ako pomine nekoj brod da se spasat. I bil na red covekot sto dosol da cuva straza i se kacil na palmata i pazel a mazot i zenata si legnale da spijat ( bile umorni ). A toj od drvoto stalno im izvikuval ' Ne se ebete pred mene zar ne vie sram. A ti vsusnost samo spiele. Utredenta trebalo da cuva straza mazot na zenata i taka i bilo. Se kacuva i toj na drvoto a zenata i drugiot covek se ssebale se stvorila golema strast pomegu niv dvajcata. I odednas mazot izvikal. Iiiih pa od ovde stvarno izgleda ko da se ebete. (hehehehehehehehehehehehehehehehe)
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.689
Maz i zena se zagubile (posle brodolom) na nekoj pust ostrov i bile osameni nekoe vreme. Po edna nedela blizu do ostrovot imalo brodolom i imalo samo 1 prezivean. Tie se izraduvale deka ke imaat drustvo. I taka se zblizile so toj noviot i se dogovorile dodeka 2 odmaraat 1 da se kaci na drvoto i da cuva straza za vo slucaj ako pomine nekoj brod da se spasat. I bil na red covekot sto dosol da cuva straza i se kacil na palmata i pazel a mazot i zenata si legnale da spijat ( bile umorni ). A toj od drvoto stalno im izvikuval ' Ne se ebete pred mene zar ne vie sram. A ti vsusnost samo spiele. Utredenta trebalo da cuva straza mazot na zenata i taka i bilo. Se kacuva i toj na drvoto a zenata i drugiot covek se ssebale se stvorila golema strast pomegu niv dvajcata. I odednas mazot izvikal. Iiiih pa od ovde stvarno izgleda ko da se ebete. (hehehehehehehehehehehehehehehehe)
што е финтата со вицов? Неможам да го разберам.
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.685
Поени од реакции
13.313
Еден мрсен виц мада малце глуп.

Се ебат два педери и после сексот едниот отишол во купатило да се избања. По некое време влегува другиот во купатилото и гледа првиот лежи во када полна со вода и едно гомно плива. И овој го прашува: Што правиш тука бе? -Си го бањам синчето.
 

vlatkolik

~I'm busy U are UglY,Have a Nice DaY!!!~
Член од
17 мај 2007
Мислења
2.647
Поени од реакции
28
Еден мрсен виц мада малце глуп.

Се ебат два педери и после сексот едниот отишол во купатило да се избања. По некое време влегува другиот во купатилото и гледа првиот лежи во када полна со вода и едно гомно плива. И овој го прашува: Што правиш тука бе? -Си го бањам синчето.
друже бе ова не е глуп ова е гаден виц :jaj:
 
Член од
27 февруари 2007
Мислења
195
Поени од реакции
3
Во судница,калугерка и судијата.
Судијата:ке те санкционитаме бидејки остана бремена.
Калугерката:БРЕМЕНА??? уу мајката да му ја е*бам на тој шо ја истурил на свеките.

не е вицот нешто посебно ама ај..:wink:
 
S

Stef Bachatero

Гостин
Како ќе дознаеш дека си геј?
Кога едно утро рано ќе се наведнеш и наместо твоите јајца ќе видиш уште еден пар.
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.685
Поени од реакции
13.313
Иде еден тип во продавница да купи костим за маскенбал. Му вика на продавачот: - имате костим да се маскирам како Адам?
Продавачот: Имаме еве ти еден смоквин лист.
Типот се соблекува и продавачот *бап* уште малце у несвест и му вика на типот: А зошто не се маскираш како бензиска пумпа?
Типот: А како можам?
Продавачот: Па земи си го к*рот и стави си го во уво и рацете на половината и стои така.
:pos2: :pos2:
 

BuSarCe

See My Profile
Член од
4 август 2007
Мислења
1.726
Поени од реакции
33
зошто пенисот е глуп?.....
затоа што плука кога му е најубаво..

 

Kajgana Shop

На врв Bottom