Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
3 декември 2019
Мислења
7
Поени од реакции
4
Pozdrav kolege, da li tko zna za enoezisan.home....je li ugasen ili su promjenili url...imam dobar mac za njega
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
nisam to nikada rekao,mozda oko ovih m3u nisi bas toliki strucnjak ali vidim za dream i narocito udp jesi,ja za udp nisam nesto posebno,osim ovih javnih sto se mogu nac
ma, koji crni strucnjak, samo se snalazim pomalo, kacio bih ja slike, nego mi ne daju, da vidite sta se sve moze i na koji nacin gledati ;) :D
 
Член од
26 февруари 2017
Мислења
450
Поени од реакции
263
e bas sad imene interesuju udp i dreamboxovi nikad to nisam skenirao ovo mac i user-pasw nekako se snalazim al dre,m i udp stvarno nemam pojma ajd neko pojasnjenje od kolega
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Pa de mi objasni udp ili mi daj jednu da probam
poslao sam ti jednu
Автоматски споено мислење:

Mislis ovo?Doduse,nije dreambox vec drugi linux box:)
da, da, tako nesto :D
Автоматски споено мислење:

Pozdrav,da li postoji mogucnost ako imam Total TV da ga dijelim u sobu na drugi tv? Al da ne gledam iste kanale
mozda da podelis spliterom, pa da probas
Автоматски споено мислење:

e bas sad imene interesuju udp i dreamboxovi nikad to nisam skenirao ovo mac i user-pasw nekako se snalazim al dre,m i udp stvarno nemam pojma ajd neko pojasnjenje od kolega
simple player i proguglaj skeniranje udp-a za pocetak
 
Последно уредено:
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
e bas sad imene interesuju udp i dreamboxovi nikad to nisam skenirao ovo mac i user-pasw nekako se snalazim al dre,m i udp stvarno nemam pojma ajd neko pojasnjenje od kolega
Imas na SF temu posvecenu skeniranju UDP-a . Tu ti je poenta ubosti IP nekog domaceg providera , a onda to mozes iskenirati i simple playerom . Imas i domace rangove i sve tamo .
Автоматски споено мислење:

Jos kad bi dao test da vidim kako radi, pisao sam ti pm al nista ti :)
Nisam upratio druze, zadnjih dana mi je zatrpan inbox, a test ne dajem ovdje , nisam pošašavio da se naguzim likovima koji mašu naperenim alatima :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom