Факултет за Информатички Науки и Компјутерско Инженерство - ФИНКИ

Член од
9 август 2020
Мислења
14
Поени од реакции
11
Dali na ispiti/kolokviumi strukturno nekoi od test cases vo zacacite se skrieni?
 
Член од
1 април 2017
Мислења
282
Поени од реакции
43
Зошто нема уопште снимки од аудиториските интерактивни, асистентот ги снимаше претходно?
 
Член од
6 септември 2020
Мислења
18
Поени од реакции
8
Знае некој дали мрежниот слој ќе биде опфатен во материјалот за првиот колоквиум по КМиБ?
 
Член од
20 декември 2019
Мислења
3
Поени од реакции
0
Знае некој ние шо уште ги немаме земено индексите од факс дали ќе може да полагаме со лична карта?
 
Член од
28 октомври 2019
Мислења
1.611
Поени од реакции
3.554
Знае некој ние шо уште ги немаме земено индексите од факс дали ќе може да полагаме со лична карта?
Можеш да полагаш и со лична карта и со легитимација
 
Член од
6 февруари 2019
Мислења
57
Поени од реакции
25
Има некој што го земал индексот?
Како оди процедурата, се чека многу или одма ти го даваат ако го побараш во служба?
 
Член од
9 октомври 2020
Мислења
33
Поени од реакции
21
Има некој што го земал индексот?
Како оди процедурата, се чека многу или одма ти го даваат ако го побараш во служба?
Јас сега брзо им пишав мејл дали ќе може да си го подигнам индексот бидејќи ми е внесен зимскиот земестар и заверен летниот во iknow и ми вратија дека ќе имало соопштение за подигнување кога ќе биле обработени сите индекси.
 
Член од
23 април 2005
Мислења
622
Поени од реакции
14
Момци и девојки, дали имате или знаете некој кој што сериозно се занимава и познава програмски јазик Elm? #elmlang

Која и идеа да ја имате упатете го кај мене :sneaky:
 
Член од
20 октомври 2020
Мислења
253
Поени од реакции
102
Здраво дечки.
Јас сум студент на ФИНКИ, смер ПИТ. Ме интересира ваше мислење(особено оние кои завршиле), дали оваа школа ве спреми со соодветно знаење за тоа што сакате да си работите? Јас сум стодент од 1ва и сум мн. заинтересиран во областа на веб дизајн.
Се запишав затоа што мн. луѓе го советуваат ФИНКИ како добра установа за ова, а пари за курсеви(СЕМОС) немам :D
 
Член од
28 јануари 2020
Мислења
146
Поени од реакции
20
Kolokviumski ili ispitni od ovaa godina i prethodna po diskretna matematika ako ima nekoj da spodeli?
 
Член од
18 септември 2014
Мислења
827
Поени од реакции
746
Здраво дечки.
Јас сум студент на ФИНКИ, смер ПИТ. Ме интересира ваше мислење(особено оние кои завршиле), дали оваа школа ве спреми со соодветно знаење за тоа што сакате да си работите? Јас сум стодент од 1ва и сум мн. заинтересиран во областа на веб дизајн.
Се запишав затоа што мн. луѓе го советуваат ФИНКИ како добра установа за ова, а пари за курсеви(СЕМОС) немам :D
Нема ништо да научиш затоа што факултетов е добра пералница за пари.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom