Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јуни 2020
Мислења
9
Поени од реакции
12
nije fora skenirati, nego uci u server :D
Ако уђеш у сервер направио си кривично дело, ако скенираш, онда ниси. И ако користиш впн приликом уласка у сервер, опет се може доћи до твоје ип. Е сад и ја да вам оставим један смајли :D

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
ma, nee, samo treba imati dobar combo i config i skenirati, samo ne znam kojim skenerom :pos:
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Ако уђеш у сервер направио си кривично дело, ако скенираш, онда ниси. И ако користиш впн приликом уласка у сервер, опет се може доћи до твоје ип. Е сад и ја да вам оставим један смајли :D

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
Srecom su to uglavnom legalni serveri pa nam je to jako bitno! :D
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Ако уђеш у сервер направио си кривично дело, ако скенираш, онда ниси. И ако користиш впн приликом уласка у сервер, опет се може доћи до твоје ип. Е сад и ја да вам оставим један смајли :D

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
Ako se spojim prvo na neki VPN iz brazilske favele pa poslije toga ipak opet preko Tor-a se spojim na server, usput sam paralelno s tim promijenio i mac adresu uredjaja , a prije svega toga otisao u caffe bez kamera i spojio se na njihov wi fi.
Racunam poslije svega toga da sam ipak posten i uzoran gradjanin i da ce me corka po tom pitanju zaobici. :D
 
Член од
24 јуни 2020
Мислења
9
Поени од реакции
12
Не заборави да промениш сваки пут мак од своје мрежне картице. ;D

@kljuki сваки сервер на интернету је на своју руку легалан корисник. Без дозволе улазак у његову базу података је кривично дело, без обзира за коју се сврху користи за база података. Једног дана када крену да пријављују.....

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
i, sad ovi, sto ulaze u server, podele koju listicu, i oni su narodni heroji, hehehehee, pa sta radite s tim listama :P pobogu
 
Член од
14 октомври 2011
Мислења
108
Поени од реакции
42
@kljuki сваки сервер на интернету је на своју руку легалан корисник. Без дозволе улазак у његову базу података је кривично дело, без обзира за коју се сврху користи за база података. Једног дана када крену да пријављују.....
da da sigurno ke prijavat, toa ti e isto kako da ukrades kokain od diler i da te prijavi vo policija, sekako moze i da ima nekoj lud isklucok pa da prijavi ;)
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
a, da mi pobrojimo javno one koji ulaze u servere, pa da znamo od koga da trazimo liste :D
Автоматски споено мислење:

i, informacije radi, ne ulazi se u servere od juce, nego ..... :P :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom