Швалерисување....

Статус
Затворена за нови мислења.

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.575
Поени од реакции
21.661
Прегледај го приврзокот 270487




Прегледај го приврзокот 270488



хеаххеххеа... еии па не била оваа така поштена :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol:


hehe brisi... најкисело hehe во историјата на хехињата
Најинтересно е што девојките кога ќе пратат вакви експлицитни фотографии увек со тоа бриши, а машкото речиси никогаш не брише.
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.897
Поени од реакции
21.373
Не сум баш некој експерт за правни парашања, ама по некоја логика пораките и биле упатени неа, па мислам дека ако сака може и да ги објави. Пак велам, не сум сигурен, но како и да е, ништо законски неа нема да и се случи, а овој дегенот доби тоа што си бараше.
Pokraj eden kup programeri na forumot, drugite vo globala se pravnici. Valjda ke se najdi eden da kazi sto mozi a sto ne da se objavuva javno. Druga rabota e sto kaj nas zakonski i za 10 kebapi mozis da zaglavis robija a za soobrakjajka so smrtni posledici da pominis so uslovno taka da se e relativno.
Tuku drugo mi padna vo oci. Za sto si Ti vsusnost ekspert, onaka vo slucaj da ima nekoj potreba od sovet.
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Буразери, а да нисте мало забегали са теме случајно? Уместо да причате о швалерисању ви једете гована о постовима на фејсбуку! Шта вас боли курац за туџим животима и како је ко прошао? О томе имате довољно друге теме.
 
Член од
28 март 2015
Мислења
5.428
Поени од реакции
11.337
Телевизија Презента!!!!

Тешко само на жена му на овој, сигурен сум дека од сабајле е во прстот во уста и не знае што се случува. Од нигде никаде и се преврте животот заради глупости и стана тема на муабет кај сите стринки.
 
Член од
27 јуни 2020
Мислења
3.175
Поени од реакции
7.436
Буразери, а да нисте мало забегали са теме случајно? Уместо да причате о швалерисању ви једете гована о постовима на фејсбуку! Шта вас боли курац за туџим животима и како је ко прошао? О томе имате довољно друге теме.
Мене ме интересира дали мислиш дека глупостите кои ги трескаш изгледаат помалку глупаво кога ги пишуваш на овој твојот српски јазик?

И не знам кај си учел српски, ама да ти ги врати мајсторот парите. Една реченица немаш напишано а да е точна.
 

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
26.809
Поени од реакции
83.572
Некој поназад пишал дали може да ја тужи цурава за објавениве разговори...со добар адвокат, може да ја изгори девојкава за ова... претрпена душевна болка и претрпен стрес, али гледајќи го вака у сурат тешко дека би му паднало тоа на памет :icon_mrgr:
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
9.091
Поени од реакции
18.258
Телевизија Презента!!!!

Тешко само на жена му на овој, сигурен сум дека од сабајле е во прстот во уста и не знае што се случува. Од нигде никаде и се преврте животот заради глупости и стана тема на муабет кај сите стринки.

Женава е гарант од оние кои сакаат традиционален македонски маж, кој влегуваат во брак затоа што така треба, за да бидат заштитени, да не се борат сами во животот, и се е тоа ок но зошто секогаш со вакви типови.

И као шо кажаа погоре, секогаш мора да се ликови "верници", не судам зошто автоматски сум ист како нив. Утре истиот ќе критикува луѓе кои не сакаат брак, геј луѓе, а кои се подобри личности од него. Премногу контрадикторност, ако си она што си терај го тоа, ама тоа е тоа.

Ја пак не влегувам во сериозни врски зошто сум порочен човек, зошто правам киксови и би правел вакви работи гарант зошто не сум се победил самиот себе, ликов застанал пред олтар и го направил најсветиот чин во христијанството за да го изгнаси по само 30 дена. Се надевам дека жената ќе биде свесна и ќе се откаже од него.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom