Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
10 декември 2010
Мислења
6.260
Поени од реакции
7.263
Минатиот трансфер период им одбија понуда од 70м евра на Сити за овој :kafence:
 
Член од
27 јуни 2020
Мислења
3.175
Поени од реакции
7.436
Минатиот трансфер период им одбија понуда од 70м евра на Сити за овој :kafence:
Сега во Јануари Манчестер ќе потроши 400 милиони и ќе ги донесе овој, Санчо, Упамекано и уште некој. Не им е филм да купуваат во голем преоден рок, онака комотно, сакаат под стрес да купуваат.
 
Член од
24 јануари 2015
Мислења
1.746
Поени од реакции
1.172
Сега во Јануари Манчестер ќе потроши 400 милиони и ќе ги донесе овој, Санчо, Упамекано и уште некој. Не им е филм да купуваат во голем преоден рок, онака комотно, сакаат под стрес да купуваат.


Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.525
Поени од реакции
6.178
Малку ми е глупо да се замарам со трансфер шпекулации имајќи на ум дека беа во најмала рака бедни на пазарот кој заврши пред една недела.
 
Член од
10 декември 2010
Мислења
6.260
Поени од реакции
7.263

Значи официјално ќе го фати и Бруно куроболието што го држи Погба.Можеби не до толку, ама веројатно нема да се троши премногу и ќе глуми ѕвезда.Искрено многу ми сметаше што екстремно му го дудлаа на Бруно на секоја прилика ко да е Роналдо.Не викам дека не е во право што е разочаран од неамбициозноста на клубот и несериозноста на управата.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.733
Поени од реакции
63.200
Kaслс од душа го мрзи Јунајтед. Доволно е да му се видат твитовите, ја користи секоја прилика, и кога е во право, и кога не е, да фрли кал по Јунајтед.
 
Член од
16 ноември 2007
Мислења
1.053
Поени од реакции
1.516
А уствари кој к.. фактор е Фернандес да изгубил доверба и тоа вака да се сервира? Се искара со играч, се искара со капитен, мрчи на Оле а уште нема крампон оставено на ОТ. И сето тоа откако е дупе бетер од другите на терен. Форса одвишок, можеби тоа газолижење што го доби му удри во глава. Не ми оди мене ама сите други не чинат. Капитен? Не, фала.
 
Член од
9 октомври 2012
Мислења
2.922
Поени од реакции
1.479
Бруно го превзема ризикот да реагира ако е точно, кој што секој одговорен треба да го превземе доколку му значи клубот,и сака да има успеси. Пред да почне да не игра ништо и да биде само платеник тој си кажал.
Не ги разбирам луѓето што ќе хејтаат по Бруно кога тој е лицетворение на секој фан исфрустриран од управа до трансфери, за тоа Бруно само напред.
Автоматски споено мислење:

Kaслс од душа го мрзи Јунајтед. Доволно е да му се видат твитовите, ја користи секоја прилика, и кога е во право, и кога не е, да фрли кал по Јунајтед.
Овој пат прави добра работа според мене макар и да не е точна. И од негативните работи може да се извлече позитивна поука, ако имаат мозок од управата. Им го зголемува притисокот, или нека праат нешто позитивно или нека си одат газдите и бордот.
 
Член од
10 декември 2010
Мислења
6.260
Поени од реакции
7.263
Kaслс од душа го мрзи Јунајтед. Доволно е да му се видат твитовите, ја користи секоја прилика, и кога е во право, и кога не е, да фрли кал по Јунајтед.
Оној goncalolopes_ што доста работи знае за португалците, прв го напиша ова, заборавив да напоменам дека не е само каслс.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.733
Поени од реакции
63.200
Оној goncalolopes_ што доста работи знае за португалците, прв го напиша ова, заборавив да напоменам дека не е само каслс.
Заеднички подкаст имаат.

Автоматски споено мислење:

Бруно го превзема ризикот да реагира ако е точно, кој што секој одговорен треба да го превземе доколку му значи клубот,и сака да има успеси. Пред да почне да не игра ништо и да биде само платеник тој си кажал.
Не ги разбирам луѓето што ќе хејтаат по Бруно кога тој е лицетворение на секој фан исфрустриран од управа до трансфери, за тоа Бруно само напред.
Автоматски споено мислење:


Овој пат прави добра работа според мене макар и да не е точна. И од негативните работи може да се извлече позитивна поука, ако имаат мозок од управата. Им го зголемува притисокот, или нека праат нешто позитивно или нека си одат газдите и бордот.
Овие од управата не ги боли стап ни 2% што играчите, фановите, новинарите мислат. Тие се колнат само на еден бог, а тоа е профитот.
 
Член од
9 октомври 2012
Мислења
2.922
Поени од реакции
1.479
Заеднички подкаст имаат.

Автоматски споено мислење:



Овие од управата не ги боли стап ни 2% што играчите, фановите, новинарите мислат. Тие се колнат само на еден бог, а тоа е профитот.
Јасно беше дека не е точно, ама штета, да беше точно може ќе мрднеа од комфорната зона.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom