Фудбалски/трансфер дискусии

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.551
Поени од реакции
52.343
Згрешв, не дојде, слободно цитирајте ме. Бев убеден дека ќе дојде, не гледам што е трагично или смешно во сето тоа. Еве јас сум уверен дека на почетокот на преодниот рок и ти мислеше дека Санчо сигурно ќе заврши во Јунајтед.
Не знам за Санчо дали сум бил сигурен, ама признавам, имаше 2-3 дена во кои дури и јас мислев дека Јунајтед знаат кај тераат :sramezliv:
 

Staufer

Вардар - Егеј - Пирин: Македонија!
Член од
17 јануари 2008
Мислења
16.188
Поени од реакции
21.330
Italian media reports Christian Eriksen has rejected loan moves from Borussia Dortmund and Hertha Berlin.
Подобро за сите искрено. Ако е воопшто точно. Во времето на Клоп падна под растер па не знам оти сега би бил тема кога сепак имаат доволно играчи.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.142
Поени од реакции
16.655
Инаку Атлетико има еден месец екстра за да испазари играч ама мора да е од Ла Лига или фри агент :)
Единствен шо ми фаќа око е Кондогбија, ќе видиме.
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.551
Поени од реакции
52.343
Одлична работа ќе заврши Арсенал со трансферот на Парти. Конечно асално ќе ја покријат таа критична позиција. Би требало доста да ги засили. Чудно беше што прво одеа на Ауар, а сметам дека Парти им беше побитен. На крај ете дури и они извадија пари кога видоа дека мора (y)
 
Член од
16 ноември 2013
Мислења
8.565
Поени од реакции
13.895
@The Shadow Walker на апаратима :D
Бај д веј, честито ѓупче, добивате голема зверка, се надевам ќе искини и кај вас (y)
Барем нас не ни зедоа некој од најдобрите играчи во последен момент :cenzura: :D
 
Член од
28 ноември 2009
Мислења
4.859
Поени од реакции
7.082
@The Shadow Walker на апаратима :D
Бај д веј, честито ѓупче, добивате голема зверка, се надевам ќе искини и кај вас (y)
Данке.
Да ви се погоди Тореира, се надевам дека зделкава ќе испадне добра за двете екипи. :)

 
Последно уредено:
Член од
5 март 2018
Мислења
15.142
Поени од реакции
16.655
Барем нас не ни зедоа некој од најдобрите играчи во последен момент :cenzura: :D
Нормално кај да ви земат кога не постои таков играч кај вас кхсхсхсхс :kezec:
Автоматски споено мислење:

Кое е ова правило?
Појма немам така читам низ медиумите
 
Член од
16 ноември 2013
Мислења
8.565
Поени од реакции
13.895
Нормално кај да ви земат кога не постои таков играч кај вас кхсхсхсхс :kezec:
Автоматски споено мислење:


Појма немам така читам низ медиумите
зашто таков немате


Sent from my iPhone using Tapatalk
Шо е ова Стефке, колку профили имаш на кајганава :ROFLMAO: барем смисли некоја саглам фора упм, па постирај и лајкај од сите :icon_lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom