НБА сезона 2019/2020

Статус
Затворена за нови мислења.

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.453
Поени од реакции
15.991
Него заебете го овој ботов. Прати некој Блок по блок со Срѓан и Џиле? Ми фали коментирањето на Срѓан. Инаку прават одлични анализи на се, па и на европската кошарка.
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.959
Поени од реакции
57.695
Заебанциите на страна ама стварно е прејак играч....не само поените што ги даваше туку импактот што го има...онака како мекуш делува ама права напаст кон кошот...монструозна партија изигра денес
Денеска? Веќе трета сезона е најдобриот класичен центар во светот, sve je ovo normalno. Само конечно сега има поддршка и од соиграчите, Мареј здиве плејофов, Милсап почна да игра како што знаел и тоа му дава на Јокара уште повеќе шанси. И гледам упадливо е дека си ја поправил најголемата грешка у ковид-паузава, ослабувањето. Не е Јокиќ тип на играч што ќе добие некого со мускулатура, туку со IQ, треба да си тера Шекил филм а не да пробува да биде смол бол центар.
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
Него заебете го овој ботов. Прати некој Блок по блок со Срѓан и Џиле? Ми фали коментирањето на Срѓан. Инаку прават одлични анализи на се, па и на европската кошарка.
Srbe na vrbe.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.811
Поени од реакции
83.989
Влезен е овој во ТВ машинеријата на Скип и Стивен А. Смит

Знае дека што поглупо каже тоа повеќе ќе го зборат

Пред не кој ден кажа у ова време 50+ би давал
За една недела ваљда ќе каже дека да не беше прекината сезоната Њу Јорк ќе влегоа во плејоф или што ти знам...
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
Koa ke imam vreme ke vi go dadam da go podudlate, ne zamarajte do tolku :D

Chuck Barkley е американска верзија од овај, сите предвидувања обратно му испаднаа во плејофот :D
Koj se tie " site predviduvanja"
Imav samo 2, Bucks i Hjuston. I dvete gi promasiv.
:D
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.453
Поени од реакции
15.991
Koa ke imam vreme ke vi go dadam da go podudlate, ne zamarajte do tolku :D



Koj se tie " site predviduvanja"
Imav samo 2, Bucks i Hjuston. I dvete gi promasiv.
:D
Вчера бев со жена ти и ми кажа дека толку ти е мал, што ни со пинцета не може да се дудла. :(
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom