НБА сезона 2019/2020

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
16 ноември 2013
Мислења
8.554
Поени од реакции
13.885
Драгиќ-Дончиќ-Бојан Богдановиќ-Миротиќ-Јокиќ курташак би си играле со било кој тим, 50 разлика на полувреме :roker:
 

Трибиани

Ванда Вештерката
Член од
21 јули 2018
Мислења
3.749
Поени од реакции
8.829
Ах ах, уште ова фалеше од Џони, наредна текма ќе се повреди на загревање.
Заебанциите на страна ама стварно е прејак играч....не само поените што ги даваше туку импактот што го има...онака како мекуш делува ама права напаст кон кошот...монструозна партија изигра денес
 
Член од
16 ноември 2013
Мислења
8.554
Поени од реакции
13.885
Заебанциите на страна ама стварно е прејак играч....не само поените што ги даваше туку импактот што го има...онака како мекуш делува ама права напаст кон кошот...монструозна партија изигра денес
Права салама, кај нас во лигава ги има сто вакви, ама се непокретни и немаат мозок :D чудо од играч, кошаркарски Тесла :toe: да дојде гоатот Донќиќ во Денвер или Јокеров да оди во Далас, ќе прегорат рефлекторите од преголема мозочна активност.
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.453
Поени од реакции
15.991
Права салама, кај нас во лигава ги има сто вакви, ама се непокретни и немаат мозок :D чудо од играч, кошаркарски Тесла :toe: да дојде гоатот Донќиќ во Денвер или Јокеров да оди во Далас, ќе прегорат рефлекторите од преголема мозочна активност.
Кога почна да доминира во аба лигата, мислев ке оди во Партизан, фмп или некој европски појак клуб. И на крај отиде во НБА. Мислев таму ке пропадне, ама ме разувери човеков.

П. С. Се сеќавате кога Мелоун му јадеше гомна дека не играл одбрана?
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.620
Поени од реакции
14.357
I love seeing the Clippers lose, it fills me with so much joy, it‘s my daily medicine, my weekly energy, my monthly inspiration and my yearly motivation. Them losing is the only reason I‘m still alive, I was born to make fun of this horrific franchise, their immaculate blown leads

Коментар на Реддит хахахаха
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
12.035
Поени од реакции
28.672
Немој како лани да ја заебат со очајниот Портланд у гејм 7.
Какви монолози имам пишувано у фан клубот тука време е финале.
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
liz brat bes ljutis ama posle bratot trt ti si najaci na temava zimi sve

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
Srce uzivaj jas obicno vo realniot zivot mozam nekomu da se nalutam, na vakvi anonimni likovi preku internet kako tebe ne im se lutam.
Sekoe dobro i pozdrav
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom