Фан Клуб: Челзи

Статус
Затворена за нови мислења.
F

fantomX

Гостин
И јас почитувам судиски одлуки откако ке тепа мојот тим! :nenene:
Поништен гол за Челзи!!!!
Во корист на мојо тим е?!
Вие и да тепате и да губите, за судите се жалите.
Ја никош се неам пожалено за судија, кај сакаш барај, нигде не сум напишал такво нешто.
 

Ivka

Алхемичарка
Член од
1 февруари 2007
Мислења
300
Поени од реакции
4
Конечнооооооооо финалееееееееееееееееее !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.413
Поени од реакции
47.007
Море пичкати мајчина заминувај оттука!!!!!!!!!!!!!
hahahahahahahahahahahahahaha лудак!!!


он/мене ми е само мило што Шевченко осети каква таква победа нас Ливерул за него ајде нека иде...највеќе жал ми е Торес ама има години пред него ке гази он допрва....значи со среќа
 

fantom y

Fuck OFF!
Член од
27 јануари 2008
Мислења
253
Поени од реакции
12
Поништен гол за Челзи!!!!
Во корист на мојо тим е?!
Грешка напишав, го поправив ама не си видел! ОК е! Само да не тепаше Челзи дали ќе поштуваше судиски одлуки????
 
Член од
7 април 2006
Мислења
381
Поени од реакции
5
магијата била у Аврам Грант бе...до сеа сте имале можда бош тренер хаха
 
F

fantomX

Гостин
Грешка напишав, го поправив ама не си видел! ОК е! Само да не тепаше Челзи дали ќе поштуваше судиски одлуки????
За сите чори, слепи и со слични маани:
Првио гол:
http://www.goalvideoz.com/watch/2600-cheslea-1-vs-liverpool-april-30-2008-champions-league/
Гледајте внимателно до крај, и видете на забавената снимка во 23 секунда од целиот клип, во која позиција е вториот играч на Ливерпул во одбраната броено одоздола во однос на Калу (изгледа Хипија е). НЕМА ОФСАЈД!!!

Вторио гол:
http://www.goalvideoz.com/watch/2602-chelsea-2--liverpool-1-champions-league-2008-/
Гледајте внимателно во 6та секунда од клипот, како тој од Ливерпул (пак Хипија че да е) стартува директно на ногата на Балак!
ЧИСТ ПЕАНЛ!!!

Третио гол:
http://videos.sapo.pt/8zZmRzBqMAG0djK2zuhB
Пак гледајте внимателно во 12 секунда од клипот, и споредете ја позицијата кога втрчува Анелка со позицијата на централнио дефанзивец на Ливерпул кој е околу 16-никот. ПАК НЕМА ОФСЈАД!!!

И појќе да не сте зуцнале за голојте, оти сите се РЕГУЛАРНИ И ЧИСТИ КО СОЛЗА!!!!
После еден ваков преглед на головите, и гледање на анализата на ХРТ 2 по натпреваро за спорните моменти, ДА!!!

hahahahahahahahahahahahahaha лудак!!!

он/мене ми е само мило што Шевченко осети каква таква победа нас Ливерул за него ајде нека иде...највеќе жал ми е Торес ама има години пред него ке гази он допрва....значи со среќа
da dade gospod avionot nakaj moskva da im se srusi
Ја лудак?! Глеј шо пишува!!!
Да даде Господ Пензионерскиот Дом Милан да се распадни еднаш засекогаш и при следниот авионски лет, авионо да падни и никој жив да не остани!!! Задоволен?
Само шо ја не го мислам то шо го напишав сега, за разлика од овај погоре.
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.665
Поени од реакции
9.250
aj cestito pobeda.ne go gledav mecot taka da ce se vidime vo Moskva.mi mirisa na odmazda od mecot na Stamford Bridge.pozz
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
Ti mirisa na tebe gelot na Ronaldo. Vo Mosvka ke pobedime i ke se vide koj e koj.
 

INVINCIBLE

MUFC
Член од
9 декември 2007
Мислења
3.458
Поени од реакции
423
Не сте осетиле авионска несреќа на тимот затоа така пишувате... :)
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.665
Поени од реакции
9.250
Ti mirisa na tebe gelot na Ronaldo. Vo Mosvka ke pobedime i ke se vide koj e koj.
oooooooo da vidis kako mirisa gelot.da si kupis i ti takov.vo moskva ce sudi kade kade pokvaliteten sudija i nema vo 98min da sudi penal za vas,da ne se nadevate toa.
 
F

fantomX

Гостин
oooooooo da vidis kako mirisa gelot.da si kupis i ti takov.vo moskva ce sudi kade kade pokvaliteten sudija i nema vo 98min da sudi penal za vas,da ne se nadevate toa.
За сите чори, слепи и со слични маани:
Вторио гол:
http://www.goalvideoz.com/watch/2602-chelsea-2--liverpool-1-champions-league-2008-/
Гледајте внимателно во 6та секунда од клипот, како тој од Ливерпул (пак Хипија че да е) стартува директно на ногата на Балак!
ЧИСТ ПЕАНЛ!!!
И појќе да не сте зуцнале за голојте, оти сите се РЕГУЛАРНИ И ЧИСТИ КО СОЛЗА!!!!
Прво, 98 минута од 120 вкупно.
Второ, разбирам оти можи не ти се гледа па еве малку со поголеми букви. Види го клипо, односно голо, па после кажувај, разбра?
 
Член од
7 април 2006
Мислења
381
Поени од реакции
5
абе у москва тепа Челзи, игра на домашен терен :smir:
 

Mike Tyson

Never,never,NEVER GIVE UP!
Член од
20 август 2007
Мислења
2.630
Поени од реакции
156
Финалето ке се одигра со реално најдобрите тимови во моментов кои доаѓаат од најаката лига во светот Премиер лига!Манчестер Јунајтед и Челзи се борат и во Англија за титулата и за лига на шампиони,според мене шансите за победа во Премиер лигата се далеку за Манчестер а во Лига на Шампиони според ова што го читам и кога ке размислам дека Абрамович ке направи атмосфера се одлучувам за Челзи!Нека победи подобриот!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom