Соживотот во Македонија

  • Креатор на темата Macedon1um
  • Време на започнување
Член од
25 март 2012
Мислења
8.313
Поени од реакции
4.713
Еден ама вреден, ти да не беше?

Тоа шо рокаа со автоматски некои нови ЕУ протоколи да не се?



Ваков речник користиш само со нас каурите или и со нусето?
Знаеш колку пати го постира тоа видео?
Автоматски споено мислење:

Како што реков, прашање на часови.
Не треба бе берик часови, секунди се во прашање, ама кога си над 60-ти така е.
Затоа не постирај све и свашта, провери прво, не се избламирај.
Не ти требаат фејк нјус за да го оцрниш исламот.
 

Klin

Колце
Член од
6 јануари 2014
Мислења
4.401
Поени од реакции
7.850
Знаеш колку пати го постира тоа видео?
Оти Ефенди, да не е забрането?

Макс. 2 пати, да беше обратна ситуација имаше да врти 24ч на сите проалбански медиуми, ќе липаа пола амбасади низ вилаетов за национализмот кај каурите.

Кој знае шо се ќе се пишуваше, Беса Арифи коси ќе кубеше, Џабир Дерала ќе си ги корнеше ноктите, па тоа граѓанството ќе рикаше уздуж и попреку, арно ама сеа штама.

И згора на се пак замерки, каков циркус сме :tapp:
 
Член од
25 март 2012
Мислења
8.313
Поени од реакции
4.713
Оти Ефенди, да не е забрането?

Макс. 2 пати, да беше обратна ситуација имаше да врти 24ч на сите проалбански медиуми, ќе липаа пола амбасади низ вилаетов за национализмот кај каурите.

Кој знае шо се ќе се пишуваше, Беса Арифи коси ќе кубеше, Џабир Дерала ќе си ги корнеше ноктите, па тоа граѓанството ќе рикаше уздуж и попреку, арно ама сеа штама.

И згора на се пак замерки, каков циркус сме :tapp:
Не коментирам медиуми, тебе лично те критикувам, што ти е поентата повеќепати едно видео да постираш, видео каде еден идиот извикува смрт за филипче, а пишуваш реферати еве што прават албанците, мислам што кур...
 
Член од
20 јули 2016
Мислења
7.663
Поени од реакции
4.974
Вие сте пиар на Мохамед и Џисс? Баш имам едно прашање за вас. Кога ќе прават камбек?
 

Con Artist

the man with the key
Член од
1 мај 2012
Мислења
5.107
Поени од реакции
20.129
Собир на Алијанса на Албанците. Зијадин Села држи говор. Пред него се вее знамето на соживотот и толеранцијата - три соседни држави споени во една. Едно општество за сите три држави. Браво.

 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.343
Поени од реакции
79.162
Собир на Алијанса на Албанците. Зијадин Села држи говор. Пред него се вее знамето на соживотот и толеранцијата - три соседни држави споени во една. Едно општество за сите три држави. Браво.

Не објавувај вакви работи. НАТО ќе не бомбандира.
 
Член од
25 март 2012
Мислења
8.313
Поени од реакции
4.713
Собир на Алијанса на Албанците. Зијадин Села држи говор. Пред него се вее знамето на соживотот и толеранцијата - три соседни држави споени во една. Едно општество за сите три држави. Браво.

Фала за репостов, и ова само неколку пати е постирано.
 
  • Хаха
Reactions: A__

Диле Јоргачев

Одделение за заштита на народот
Член од
3 април 2017
Мислења
8.651
Поени од реакции
28.009
Гo oцрнувaле ислaмoт нa фoрумoв :(
Мoре гoведa,стaвете мaпa нa светoт и видете кaде имa вечнo прoблеми.95% се местa сo муслимaнскo нaселение
Автоматски споено мислење:

Ги примиле у Шведскa живoтните oд пустинa,им дaле леб дa јaдaт,им дaле шaнсa дa се изеднaчaт сo чoвечки суштествa a oвие бaрaaт крстoвите oд црквите дa се извaдaт,не се oсекaле дoбредoјдени.
 
Последно уредено:

Klin

Колце
Член од
6 јануари 2014
Мислења
4.401
Поени од реакции
7.850
Не коментирам медиуми, тебе лично те критикувам, што ти е поентата повеќепати едно видео да постираш, видео каде еден идиот извикува смрт за филипче, а пишуваш реферати еве што прават албанците, мислам што кур...
Значи не ти пречи тоа шо се собрани како орда среде пандемија, рокаат со автоматски пушки, тоа шо скандирал некој умри Филипче, еден или двајца биле, не знаеле, деците си играле, се тоа е ок, проблем е тоа шо јас сум го ставил тука видеото?!
Па сум генерализирал, а тие шо го прават тоа освоија најголема поддршка на изборите од Вас, драги сограѓани Албанци, не за друго, затоа шо ве дразни тоа УЧК и национал шовинизмот. Криминал, државна цицка и национал шовинизам, тоа е партијата од албанскиот политички блок која доби најголема поддршка на овие избори.

Ете ти одговор во исто фазон како твојот, затоа шо многу сакаш да куросваш, јас го ставам видеото затоа шо така qr ми сака.

Каква поента бараш бе, тоа се комплекси кои прераснуваат во инает.
Нема некоја тема за барбики или нешто слично?

Муабетот ми е да одиш таму да си ја покажеш натпросечноста и артистичкиот дух. Тука @Beric Dondarrion те класифицира како со пречки со развојот, затоа.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.700
Поени од реакции
27.627
Нема некоја тема за барбики или нешто слично?

Муабетот ми е да одиш таму да си ја покажеш натпросечноста и артистичкиот дух. Тука @Beric Dondarrion те класифицира како со пречки со развојот, затоа.
Тоа се тие иронии, брат.
Глумите демек сакате пуно нешто да ви признае, и демек ќе престанете и ќе ги излечите комплексите ако се случи тоа?
Лол.
А Берикот па уште поврвна иронија покажува, секој втор пост му е „не ме анализирајте мене (као демек не ужива во тоа), немојте ад хоминем“ а он тоа го прави. Не сум ја крив што има таков во фамилија па проектира тука.

Како што вие сакате пуно да ви признае, така ја сакам ти да признаеш комплекс. Ама тоа тронка заличува на оксиморон.
 

Klin

Колце
Член од
6 јануари 2014
Мислења
4.401
Поени од реакции
7.850
Тоа се тие иронии, брат.
Глумите демек сакате пуно нешто да ви признае, и демек ќе престанете и ќе ги излечите комплексите ако се случи тоа?
Лол.
А Берикот па уште поврвна иронија покажува, секој втор пост му е „не ме анализирајте мене, немојте ад хоминем“ а он тоа го прави. Не сум ја крив што има таков во фамилија па проектира тука.

Како што вие сакате пуно да ви признае, така ја сакам ти да признаеш комплекс. Ама тоа тронка заличува на оксиморон.
Прво не ти сум брат, понатаму нема никаква иронија во тоа шо ти го пишав конкретно тебе, откако ми напиша дека си натпросечен и дека на форумот пишувале песнички за тебе луѓе кои ќе славеле откако ќеси умреллични навистина натпросечно глупави работи, а притоа тераше мајтап со тоа дека му се заканувале на Апасиев, сфатив дека не вреди да се замарам со тебе, ама ете се влечеш по мене кај ќе стигнеш, ова е 4 тема најмалку.

Место да правиш психолошки профили на други, да зборуваш за комплекси и инат, земи тропни си ја лејката и напиши нешто шо е во контекст на темата. Ако тебе не ти пречи тоа шо се прави на видеата, слободен си, ако ти пречи слободно напиши шо сакаш, ама немој да ми се лигавиш.

Мислам дека дури е да имаш пречки во развојот, ова ќе го разбереш.
 
Последно уредено:

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
Едно видео милион зборови
Веројатноста некој да го постирал е голема, ама ај на ризик.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.700
Поени од реакции
27.627
а притоа тераше мајтап со тоа дека му се заканувале на Апасиев
Океј, очигледно уште се правиш наудрен за ова. Ондак мора да пресечеме јас и ти. Нашата сага завршува во овој момент. Биди среќен.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom