Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
3 февруари 2019
Мислења
2.483
Поени од реакции
4.135
Рашфорд и Гринвуд ќе ја поминат цела кариера во Манчестер, тоа новинарите нема што да прават па пишуваат глупости.
Истото го реков уште пред месец дена кога некој тука имаше напишано дека Рашфорд, Гринвуд би заминале доколку нема позначаен успех за брзо. После сето она кое го направи Рашфорд во последниот период плус од пелени се во Јунајтед со Гринвуд, за нив двата сигурен сум дека цела кариера ќе ја поминат тука.
 
Член од
7 декември 2019
Мислења
4.633
Поени од реакции
8.205
Колку е детиште Гринвуд, некни кога ги даваа пред натпревар, една смешна фаца во формирање :pos:.
 

Morgan Freeman

Немодератор
Член од
23 април 2010
Мислења
2.922
Поени од реакции
4.370
Колку е детиште Гринвуд, некни кога ги даваа пред натпревар, една смешна фаца во формирање :pos:.
Нормално, до вчера, што се вели, не можеше сам ни пиво да си купи. А и возачка дали има. До лани ни бркови немал. :)
 
Член од
14 мај 2019
Мислења
1.486
Поени од реакции
-759
Znam deka porano postiravte demek megjuseben odlucuval pri ist broj na bodovi, sprema bbc football, resava prvo gol razlikata pa postignat pogolem broj na golovi, pa posle megjuseben duel.
Ovaa istoto go ima pisano i Dankan Kastels.

Taka da ke mora da pobedime so poveke golovi so palas i west hem, pa vo posledno kolo ako uste nisto ne e reseno, barem i remi so lester da ne vodi vo ls i so pomal pritisok da bideme.
Nadevam se utre i vo nedela sefild i totenhem ke ni napravat usloga.
 
Член од
11 април 2012
Мислења
4.290
Поени од реакции
4.695
Znam deka porano postiravte demek megjuseben odlucuval pri ist broj na bodovi, sprema bbc football, resava prvo gol razlikata pa postignat pogolem broj na golovi, pa posle megjuseben duel.
Ovaa istoto go ima pisano i Dankan Kastels.

Taka da ke mora da pobedime so poveke golovi so palas i west hem, pa vo posledno kolo ako uste nisto ne e reseno, barem i remi so lester da ne vodi vo ls i so pomal pritisok da bideme.
Nadevam se utre i vo nedela sefild i totenhem ke ni napravat usloga.
Ок зашто Каслс и ББС знаат подобро од Англиска федерација која ги пишува правилата
 
Член од
14 мај 2019
Мислења
1.486
Поени од реакции
-759
Ок зашто Каслс и ББС знаат подобро од Англиска федерација која ги пишува правилата
Sakas kladba?

Plus i novinarot sto izvestuva za THE MEN, Samuel Luckhurst istoto go potvrduva.
Plus i na tabelata imame isto bodovi so Lester, a oni se pred nas.

PS. BBC nikogas ne gresile za nisto, a gi pratam 10 plus godini.
 
Член од
27 јуни 2020
Мислења
3.175
Поени од реакции
7.436
Sakas kladba?

Plus i novinarot sto izvestuva za THE MEN, Samuel Luckhurst istoto go potvrduva.
Plus i na tabelata imame isto bodovi so Lester, a oni se pred nas.
Тоа со табелата нема многу врска затоа што и во лиги каде што отсекогаш решавал меѓусебниот кога ја прават табелата ја прават по гол разликата. Знам дека не е многу логично, ама така е. Тоа е затоа што до последното коло не можат да се изведат сите меѓусебни, па табелите ги прават по гол разлика.
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.558
Поени од реакции
52.350

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Алексис сакал да остане во Интер :roker:

 
Член од
11 април 2012
Мислења
4.290
Поени од реакции
4.695
Sakas kladba?

Plus i novinarot sto izvestuva za THE MEN, Samuel Luckhurst istoto go potvrduva.
Plus i na tabelata imame isto bodovi so Lester, a oni se pred nas.

PS. BBC nikogas ne gresile za nisto, a gi pratam 10 plus godini.
Сакам, пуштај облози на најјако.
Чекам понуди за кладбата
 
Член од
15 јули 2009
Мислења
3.362
Поени од реакции
3.249
Manchester United will only pay Jadon Sancho's €120 million asking price if they qualify for the Champions League, according to Bild
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.621
Поени од реакции
10.880
Зошто побогу?
Па нели ти е тапа да чекаш друг да киксне зошто твојот тим нема муда у прав момент да реши све?
Мене ми е искрено. Менталитет боранија.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom