Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Saso je bio pionir u ovim mijenjanjima parametara na portalu kako bi se zastitio, on je to radio jos prije dvije godine. Svejedno je nakon nekog vremena odustao, tako ce i ostatak ekipe, nema to bas nekog velikog smisla. ;)
 
Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
Svaki je život ko jedan san
I jedna nada u bolje sutra,
A svaka smrt je ugasli dan i
Nova strepnja do narednog jutra.

Svaka naša želja,misao i pokret
Određuju ulogu što sutra će biti,
I ponekad mislim:O ,baš sam proklet
Što svoje želje pokušavam skriti.

Dobro vam jutro dobri ljudi.
 
Член од
7 мај 2017
Мислења
208
Поени од реакции
373
Daj ne seri opet, majke ti. Što si ti to korisno napisao na ovome forumu? Čovjek ima duplo više postova nego ti i pet puta više lajkova, valjda i to nešto govori. Ako ti smeta, stavi ga na ignore. @vagabundo , već sam ti rekao, nastavi tako, užitak te je čitati. Vjerujem da su tvoji postovi mnogima još jedan od rijetkih razloga da navrate na ovaj podforum gdje se nepismeni "stručnjaci" ne udostoje odgovoriti na pp, a kamoli nešto suvislo napisati a da ne moraš razmišljati gdje ide zarez, točka, veliko- malo slovo.. da to napisano dobije neki smisao.
Svaka čast, dobro si napisao. Šta nekome @vagabundo smeta. Ako im se ne čitaju njegovi jutarnji poetski izričaji neka ih preskoče. Da i ja imam dara kao on i ja bih vam isto servirao :). Iako nije vezano za temu, dobro dođe, pogotovo u ova turobna vremena. @vagabundo samo ti nastavi, i čuvajte se tamo u Makarskoj, Splitu ili gdje si već, ;) ;) ;)
 

ziko tara

fantom
Член од
28 септември 2016
Мислења
487
Поени од реакции
791
Svim dobrim ljudima zelim dobro zdravlje,a onima koji slave sad predstojece prazike da lepo i u zdravlju proslave.
 

Jimmy

Организатор
Член од
26 мај 2006
Мислења
927
Поени од реакции
312
Neki odličan exyu portal sa mac za STB?
Koji je spored vas najbolji?
 
Последно уредено:
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Saso je bio pionir u ovim mijenjanjima parametara na portalu kako bi se zastitio, on je to radio jos prije dvije godine. Svejedno je nakon nekog vremena odustao, tako ce i ostatak ekipe, nema to bas nekog velikog smisla. ;)
Ma sta im je to ako nas recimo ponekad pogleda neki filmic, ionako samo vrtimo i sad recimo na nekoliko tisuca sta imaju pretplatnika nas desetak to im je nist.Kako kaze jedan, vidim da gledate i tako dugo dok javno ne objavljujete necu nista mijenjat.Do 10% kaze njemu ok, ako se gleda na crno.To je izjavio jedan domaci gazda panela.Njima je bitno da se javno ti macevi i liste ne objavljuju posvuda.Mnogi toleriraju gledanja sa strane samo trebamo mi bit posteni prema njima i ne u hiro sta rade pojedinci i po desetke maceva im objave, primjer je gradina a solidan server.A Saso je fer decko uvijek je izasao u susret svakome,i solidan mu server sa kanalima.;)
Автоматски споено мислење:

Desi Pifi legendo bez tebe kajgana gubi na smislu hahahah.Isto tako i bez naseg prijatelja
@Starbucks1 nebi forum bio isti,to je ritam koji daju neki clanovi forumu:D
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Svaka čast, dobro si napisao. Šta nekome @vagabundo smeta. Ako im se ne čitaju njegovi jutarnji poetski izričaji neka ih preskoče. Da i ja imam dara kao on i ja bih vam isto servirao :). Iako nije vezano za temu, dobro dođe, pogotovo u ova turobna vremena. @vagabundo samo ti nastavi, i čuvajte se tamo u Makarskoj, Splitu ili gdje si već, ;) ;) ;)
On daje ono najbolje forumu to se pokazalo i na pozitivi bez njega forum nebi onako izgledao sve pohvale nasem prijatelju :angel:
Автоматски споено мислење:

Imam 300 mac adresa ali nešto neće.. Moram vidjeti sta se desava.. Barem nije htio prije mjesec dana
koji su pak to nemogu se sjetit :)
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Pošto se dosta nas često pita jel server živ , nije ili slično obzirom da se nekad zna odazvati na ovaj ili onaj način , prikazati neki privremeni error i sl , jedna odlična adresa pomoću koje brzo efikasno provjerite bilo koji server/website. Ukucate samo dns, ne mora port i dobijete zeleno ako je ˝up˝ ili crveno ako je ˝down˝


websitedown.jpg
 

Kajgana Shop

На врв Bottom